180518 zkr 010 травня 2018 року «Укрпатентом» був виданий патент на нову зенітну ракету. Власником розробки є “Конструкторське бюро” Південне “ім. М.К. Янгеля”.

 

 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Національний інформаційний портал “Тиск”.

 

Імовірно, дана ракета є ЗКР середньої дальності для перспективного ЗРК «Дніпро».

 

180518 zkr 1

 

ЗКР примітна нестандартною системою газодинамічного поперечного управління ракетою (трохи нагадує схожу систему на новому керованому реактивному снаряді «Вільха»).

 

 

В описі вказується:

 

«Зенітна керована ракета, що складається з відсіку наведення з притупленим радіопрозорим обтічником оживальной форми, відсіку управління, реактивного силового блоку, бойового відсіку з вкладеною осколково-фугасною бойовою частиною, маршового РДТТ, крил, розташованих у центрі мас, хвостового відсіку з аеродинамічними рулями, до того ж крила і рулі повернені під кутом 45 ° до площини стабілізації, а реактивний силовий блок і бойової відсік утворюють єдиний відсік, причому реактивний силовий блок виконаний у вигляді паралелепіпеда з закругленими ребрами, на гранях якого рядами встановлені імпульсні двигуни, поздовжні осі яких перпендикулярні до поверхонь граней і паралельні площинам стабілізації, осі симетрії граней реактивного силового блоку збігаються з площинами стабілізації ЗКР, до того ж імпульсні двигуни на взаємно перпендикулярних гранях розташовані зі зміщенням.»

 

Можливі характеристики ЗКР (що озвучувалися раніше):

 

Максимальна швидкість знищення цілей:


• назустріч, м/с до 1000
• навздогін, м/с до 800

 

Зона ураження:


Мінімальна висота ураження цілі: 0,015 км
Максимальна висота ураження цілі: 25 км
Дальність до ближньої межі зони ураження: 6 км
Максимальна похила дальність до дальньої межі зони ураження: 70 км

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues