180518 vms 0У командуванні Військово-морських сил Збройних Сил України розповіли про загальне бачення обрису майбутніх ВМС ЗС України. Інформацію в командуванні надали на запит УНН.

 

 

"У 2018 році було сформовано та функціонує Морське командування і Командування Морської піхоти ВМС ЗС України, які будуть відповідати за планування операцій родів ВМС на морі та на узбережжі, відповідно до принципів НАТО. Планується відпрацювати їх операційну спроможність вже у липні цього року під час проведення українсько-американського навчання “Сі Бриз-2018”, використовуючи документи оперативного мистецтва НАТО та ЗС США", - розповіли в командуванні.

 

Новина по темі: ВЛІТКУ ПЛАНУЄТЬСЯ СПУСК НА ВОДУ ДВОХ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ КАТЕРІВ ТИПУ "КЕНТАВР"

 

У відомстві зазначили, що в співпраці з НАТО ВМС ЗС України надають перевагу комплексному підходу, із виходом з тактичного рівня співпраці на оперативний та стратегічний рівні, як це передбачається Воєнною доктриною України, Стратегічним оборонним бюлетенем та оновленим пакетом Цілей партнерства України з НАТО. Крім того, повідомляється, що з вересня минулого року у Командуванні ВМС ЗС України разом з іноземними експертами відпрацьовується Стратегія ВМС ЗС України до 2035 року включно.

 

Новина по темі: У ВМС СТВОРЮЮТЬ КОМАНДУВАННЯ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ ТА МОРСЬКЕ КОМАНДУВАННЯ ЗА ПРИНЦИПАМИ НАТО

 

"Розроблення Стратегії ВМС ЗС України – спроба заглянути у майбутнє і сформувати обрис національних ВМС ЗС України, які будуть захищати інтереси нашої держави на морі. Така практика існує у багатьох країнах світу. Командування ВМС ЗС України проводить розробку стратегії вперше з часів незалежності України. Планується до кінця жовтня 2018 року опрацювати та видати Стратегію ВМС ЗС України 2035", - зазначили у ВМС.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues