180518 ngu 0Згідно Стратегії розвитку Міністерства внутрішніх справ, Національна гвардія України поставила на озброєння перші 500 40-мм ручних протитанкових гранатометів PSRL-1 виробництва США. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

 

 

40-мм гранатомет запущено у виробництво компанією AirTronic USA у 2016 році і є ефективною зброєю для ураження вогневих засобів та броньованих цілей противника.

 

180518 ngu 1

У виробництві використовуються сучасні матеріали, що дозволило зменшити масу, спростити експлуатацію, збільшити дальність стрільби та ресурс експлуатації, при збереженні ефективної архітектури прототипу.

 

«Державним науково-дослідним інститутом МВС розроблено програму навчання особливого складу та методику експлуатації нової зброї. Під час військових навчаннях бійці НГУ високо оцінили ефективність нового комплексу», – повідомив Арсен Аваков.

 

Новина по темі: НАЦГВАРДІЯ УКРАЇНИ ОЗБРОЇЛАСЬ АМЕРИКАНСЬКИМИ РУЧНИМИ ГРАНАТОМЕТАМИ

 

Вага без навісного обладнання та оптичного прицілу 6,35 кг, довжина з гранатою 950 мм. Прицільна дальність стрільби 800 м. Гранатомет може бути оснащений оптичним прицілом 3.5х24 мм. Ресурс ствола 1000 пострілів. На зброю встановлені планки Пікатіні для додаткових аксесуарів та прицільних приладів.

 

Гранатомет PSRL-1 сумісний з усіма існуючими пострілами до РПГ-7.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues