180524 kadex 0Державний концерн "Укроборонпром" представляє найкращі сучасні розробки підприємств оборонно-промислового комплексу України на V Міжнародній виставці озброєння та військово-технічного майна "KADEX-2018", яка розпочала свою роботу 23 травня у столиці Казахстану – Астані.

 

 

Свою продукцію та послуги на виставці представляють ДК "Укрспецекспорт", ДП "Дослідно-проектний центр кораблебудування", ДП "Луцький ремонтний завод "МОТОР", ДП "Завод 410 цивільної авіації", ДП "Машинобудівна фірма "Артем", ДП "Антонов", ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", ДП "Одеський авіаційний завод" та приватні українські виробники військової техніки: ПрАТ "АвтоКрАЗ" і ТОВ НВП "Аеротехніка-МЛТ".

 

180524 kadex 1На українському стенді встановлено макети гусеничної пожежної машини "ГПМ-72", бронетранспортера "БТР-3Е1" з бойовим модулем "Штурм", ракетного артилерійського корабля "Каракал", корвета "Гайдук-К", десантно-штурмового катера "Кентавр" та бронекатера "Гюрза-М".

 

Крім того, у Астані українські компанії презентують перспективні проекти катерів та кораблів для потреб ВМС Казахстану, будівництво яких можливе на виробничих потужностях АТ "Уральський завод "Зеніт".

 

До уваги гостей та відвідувачів виставки також представлено розробки ДП "Антонов": макети транспортного літака Ан-178 та пасажирського – Ан-148.

 

Новина по темі: КАЗАХСТАН ПРОДОВЖИТЬ СПІВПРАЦЮ З ДП “ЗАВОД 410 ЦА” ПО ВІДНОВЛЕННЮ І МОДЕРНІЗАЦІЇ ЛІТАКІВ

 

Протягом чотирьох днів українські делегати проведуть низку важливих зустрічей з керівництвом Міноборони і Збройних сил Республіки Казахстан та інших країн щодо перспектив співпраці у віськово-технічній сфері.

 

Новина по темі: У КАЗАХСТАНІ ПРОВЕЛИ ВИПРОБУВАННЯ БМ «БАРИС 8×8»

 

Як відомо, оборонна виставка "KADEX"проходить раз у два роки, починаючи з 2010-го. На ній передові виробники європейських та азійських країн презентують свої напрацювання у авіатехніці, космічних та IT-технологіях, системах та засобах протиповітряної оборони, бронетехніці тощо.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues