180524 uop nato 0Спільна робоча група Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва 23 травня провела 26-те засідання, яке пройшло в Національному університеті "Одеська морська академія". Під час заходу було обговорено низку питань, зокрема, щодо політики оборонно-технічного співробітництва, а також реформування ОПК України.

 

 

"Спільна робота "Укроборонпрому" з НАТО є одним з ключових завдань забезпечення обороноздатності України. Це глобальна задача, яка складається з окремих етапів, виконання яких дозволяє Україні в потрібний момент вже бути технічно готовою до вступу до Альянсу, щоб нам залишалося тільки юридично все оформити. Сьогодні до Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва були внесені зміни, які значно розширюють нашу спільну роботу. Вони направлені, в тому числі, на реформування Концерну, реалізації ключових програм, зокрема тих, які проходять у рамках Промислово-дорадчої групи НАТО (NIAG)", – повідомив Генеральний директор Концерну Павло Букін.

 

Новина по темі: ВМС УКРАЇНИ ВПЕРШЕ ЗА ЧАС НЕЗАЛЕЖНОСТІ РОЗРОБЛЯЄ СТРАТЕГІЮ ДО 2035 РОКУ

 

Нагадаємо, що зараз підприємства-учасники "Укроборонпрому" активно переводять виробничі потужності на натівські стандарти. Така співпраця є однією з головних умов розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

 

На сьогодні велика кількість підприємств "Укроборонпрому" також наполегливо працює у напрямку сертифікації підприємств за стандартом AQAP (Allied Quality Assurance Publications) 2000 серії. Розвивається і пряма участь підприємств "Укроборонпрому" у програмах НАТО, починаючи від досліджень у рамках NIAG та приєднання до бази постачальників NSPA, до отримання сертифікатів НАТО з модернізації бойових літаків та гелікоптерів.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues