180705 anklav 0Комплекс РЕБ «АНКЛАВ» розробки ХК «Укрспецтехніка» призначений для створення перешкод для приймачів, що працюють на частотах навігаційних систем GLONASS і GPS та може створювати перешкоди для каналів управління і телеметрії, які використовуються в БПЛА і високоточному озброєнні. За результатами випробування МВС України спеціалісти дійшли висновку, що українські засоби РЕБ з БПЛА є кращими за британські.

 

 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Оборонно-промисловий кур’єр.

 

Коментарій заступника голови правління ХК «Укрспецтехніка» М. Г. Прохоренка:

 

“Нещодавно на території полігону МВС України (с. Нові Петрівці, Вишгородський район, Київська область) проходила презентація засобів боротьби з безпілотними літальними апаратами (БПЛА) вітчизняного і зарубіжного виробництва. В задачу представлених засобів входило виявлення і постановка перешкод БПЛА. Робота проходила в умовах, максимально наближених до реальних.

 

На тлі розрекламованого зарубіжного зразка комплексу боротьби з БПЛА виробництва Великобританії наші вітчизняні комплекси були на висоті і з завданнями впоралися. Наявність засобів моніторингу частотного діапазону дозволила вітчизняним комплексам боротьби з БПЛА виявляти їх ще на етапі передстартової підготовки і формувати перешкоди в необхідних діапазонах. Представлений дорогий комплекс Великобританії, віддамо йому належне, виглядав презентабельно, але на жаль, не впорався з поставленим завданням і показав свою неспроможність у боротьбі з БПЛА поля бою і тактичної ланки. Його можливість обмежилася здатністю нейтралізації комерційних дронів на відстані 500-600 м.

 

Тож, навіщо витрачати час, а головне, кошти на просування і рекламу таких зарубіжних зразків озброєння. У країні є свої світлі голови і виробники високотехнологічної зброї, яка за своїми технічними характеристиками значно перевещує зарубіжні аналоги. Не треба забувати, що ми є державою, яка перебуває в стані війни з сильним і технічно оснащеним ворогом. Засоби вітчизняної РЕБ, які були представлені на презентації, давно застосовуються Збройними силами України в бойових умовах і не раз довели свою спроможність і ефективність. Сподіваюся, що після презентації у присутніх представників силових структур України не залишилося ні грама сумніву в перевазі вітчизняних засобів боротьби з БПЛА”

 

Новина по темі: ХК «УКРСПЕЦТЕХНІКА» РОЗРОБИЛА АНТЕНУ ШВИДКОГО РОЗГОРТАННЯ ДЛЯ РЛС «МАЛАХІТ»

Довідково: комплекс «Анклав забезпечує придушення сигналів навігації та каналів управління та телеметрії БПЛА в трьох ключових частотних піддіапазонах в загальному діапазоні від 400 до 2500 МГц. Під час функціонування комплексу, оператор БПЛА втрачає можливість керувати ним і передавати сигнали управління. «Анклав» ефективний при застосуванні для прикриття стаціонарних військових об’єктів.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues