180709 an26Президент Петро Порошенко передав літак Ан-26 Повітряним Силам Збройних Сил України. Сертифікат літака Глава держави вручив командиру екіпажу, майору Богдану Андрушку, під час урочистих заходів за нагоди 70-річчя авіаремонтного підприємства ДП "Завод 410 ЦА"

 


Передає ДП Укроборонпром з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента.


"Сьогодні, в цей важливий ювілейний день ми випускаємо в небо черговий Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України", – сказав Глава держави.

"Впевнений, що будуть інші літаки, відремонтовані і підняті в небо професіоналами з 410-го заводу. А у ході реформування оборонно-промислового комплексу ваше підприємство буде стратегічним в авіаційному кластері "Укроборонпрому", – наголосив Петро Порошенко.

"Крила літаків, які сьогодні мають на озброєнні Повітряні Сили, захищають українську землю і захищають життя українських воїнів", – наголосив Президент.

Глава держави підкреслив, що за останні чотири роки в Україні "створили абсолютно нову армію, дуже добре підготовлену, яка здатна боронити державу, які дуже чітко вмотивована, нагодована, одягнена, навчена".

За його словами, зусиллями оборонної промисловості сьогодні укомплектовані всі частини Збройних Сил України необхідним озброєнням. "Вирішується питання боєприпасів. В повній реалізації програма будівництва гуртожитків для українських контрактників", – додав Президент.

 

Новина по темі: “ЗАВОД 410 ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ” ВІДНОВИТЬ АН-26 ДЛЯ ДНВЦ ЗС УКРАЇНИ


Петро Порошенко підкреслив, що українська армія вже має велику кількість нових зразків озброєння, про які всього три-чотири роки тому могли лише мріяти. Він також додав, що збільшилась і кількість годин нальотів українських пілотів, збільшилася кількість літаків, їх переоснащення.

Глава держави також вручив нагороди працівникам підприємства за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного авіабудування, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

По завершенні урочистої церемонії Президент оглянув зразки авіаційної техніки, зокрема літаки та авіаційні двигуни, відновлені на ДП "Завод 410 ЦА".

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues