180710 namilНавчання були дуже динамічними, із широким застосуванням раптових ввідних. Серед ключових завдань — проведення заходів із пошуку, стеження та знищення підводного човна противника у визначених районах Чорного моря.

 

 

Сьогодні противник реально може застосувати проти нас з морського напрямку свої підводні човни, які несуть протикорабельні крилаті ракети типу «Калибр», тому цілком очевидним є те, що національний флот активно розвиває спроможності протичовнової компоненти власної морської авіації, яка буде здатна не тільки оперативно вести пошук підводних об’єктів, але й завдавати прицільних ударів по них. Для пошуку субмарин вертольоти Мі-14 облетіли морські райони їхнього імовірного перебування та розгортання, після чого скинули спеціальні радіогідроакустичні буї. Пошук та стеження за підводним човном здійснювали гвинтокрили на висоті 300 та 500 метрів над рівнем моря.

 

— Умовно кажучи, визначений район охоплював квадрат 20 на 40 миль. Наші вертольоти Мі-14 прибули в задане місце й «засіяли» водне поле спеціальними радіогідроакустичними буями. Вони спрацьовують завдяки роботі високочутливих акустичних сенсорів, які фіксують шум працюючих гвинтів підводного човна. У такому разі в цю точку скидають додаткові засоби пошуку. Або ж гелікоптер зависає на висоті 25 метрів та опускає під воду допоміжну гідроакустичну станцію. Після підтвердження наявності підводного об’єкта, робиться відповідний розрахунок і визначається конкретне місце перебування умовного противника. Далі вся інформація передається до ударної корабельної компоненти або протичовнової авіації, які здатні завдавати вогневого ураження ворожому підводному човну, — розповідає тимчасовий виконувач обов’язків заступника командувача ВМС ЗС України з морської авіації та протиповітряної оборони полковник Віктор Гнасевич.

 

Поставлені завдання виконано успішно. Треба зауважити, що це було не просто, адже є деякі особливості, що суттєво впливають на виявлення підводного човна. Насамперед враховуються гідрологічні особливості та глибини моря, відповідно до них визначається діапазон роботи буїв. У залежності від ситуації їхня приблизна робоча глибина стартує від одного і сягає понад 50 метрів. Ще однією особливістю польотів над морем є те, що льотчики працюють на 100-кілометровій відстані від суші, тому мають вміти здійснювати точне штурманське прокладання, тримати висоту та швидкість в умовах, коли повністю відсутнє орієнтування в морському середовищі. Ускладнює виконання завдань й те, що на безорієнтирній місцевості важче тримати відповідну висоту польоту, адже водна поверхня завжди «краде» дистанцію між літальним апаратом та морем. Тут важливо не піддатися зоровій ілюзії.

 

У межах льотно-тактичних навчань протичовнові вертольоти відпрацювали знищення цілей противника із застосуванням бомбометання. Льотчики провели розрахунки і визначили точні координати умовної підводної цілі. Врахували швидкість підводного човна противника і час, за який він дійде до визначеної точки завдання удару. Також, перебуваючи в морі, морські авіатори провели розвідку й спостереження за надводною обстановкою, здійснили заходи пошуково-рятувального забезпечення з фактичним наданням допомоги постраждалому на воді та його евакуацією до найближчого медичного закладу.

 

Новина по темі: НОВОСФОРМОВАНИЙ ДИВІЗІОН МАЛИХ БРОНЬОВАНИХ АРТИЛЕРІЙСЬКИХ КАТЕРІВ ВПЕРШЕ ПРОВІВ ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ У ЧОРНОМУ МОРІ. ВІДЕО

 

 

Ще однією особливістю і новацією триденних маневрів стало відпрацювання заходів передислокації різноманітних вантажів повітряним шляхом на значну відстань. Цього разу вперше в історії застосування вітчизняної морської авіації відбулося переміщення бронемашин вагою понад 2,8 тонни. Крім перевезення Humvee, льотчики доставили у визначене місце озброєння, зокрема 120-міліметрові міномети та зенітні установки, боєприпаси та провізію. Транспортування здійснювалося в різних метеорологічних умовах, вдень та вночі.

 

— Цей елемент підготовки дуже важливий. У бою виникають різні ситуації, приміром, потрібно доставити зброю та боєприпаси через водну перешкоду нашим основним силам. Тут вирішальне значення має швидкість та правильність дій льотчиків, відмінна злагодженість екіпажів, — відзначає полковник Віктор Гнасевич.

 

Про масштабність дій морських авіаторів у ході цих навчань яскраво свідчить те, що вперше за тривалий період нашим льотчикам вдалося відновити спроможності посадки літаків Ан-26 та Ан-2 на ґрунтову полосу у звичайних польових умовах і, відповідно, зльоту з неї.

 

— Ґрунтову полосу готували дуже ретельно, все ж таки це було звичайнісіньке поле. Верхній шар землі спеціально втрамбовували катком, щоб він не просідав під час посадки літаків. Обладнали полосу завдовжки понад 2 км так, щоб її з неба «впізнали» тільки наші льотчики, — додає тимчасовий виконувач обов’язків заступника командувача ВМС ЗС України з морської авіації та протиповітряної оборони.

 

Крім того, літаки морської авіації забезпечили десантування підрозділів спеціального призначення у визначені райони для проведення стабілізаційних дій у кризовому районі.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues