180724 Tempest 0Міністр оборони Великобританії Гейвін Вільямсон представив концепцію моделі нового бойового літака наступного покоління.

 

 

Про це повідомляє Defence Update.

 

Футуристичний винищувач The Tempest буде готовий до виконання завдань Королівських ВПС менш ніж за два десятиліття та має замінити багатоцільовий винищувач Typhoon. Ця подія збіглася з оголошенням нової британської авіаційної стратегії (“Combat Air Strategy”).

 

Над розробкою концепції літака працювали виключно британські фірми. Компанія BAE System запропонувала передові бойові системи, а також стане інтегратором новітніх технологій. Rolls-Royce буде працювати над силовою установкою, Leonardo — над датчиками, електронікою та авіонікою, а MBDA запропонує сучасні системи зброї.

 

180724 Tempest 3

Над розробкою концепції літака The Tempest працювали виключно британські компанії: BAE Systems, Leonardo, MBDA та Rolls-Royce


Розробка створена з урахуванням того, що літак має залишатися актуальним та боєздатним протягом багатьох десятиліть. Це стосується фізичної конструкції, відкритої кіберстійкої системи архітектури, розробленої для подальшої модернізації літака. Винищувач отримає багато різних датчиків, а також багатопрофільні електрооптичні та радіочастотні системи.


The Tempest буде оснащено двома турбореактивними двигунами, що стануть легше, менше та потужніше. Двигун буде оточений мережею трубок, які функціонуватимуть як інтегрована система управління теплопостачанням, що дозволить працювати за більш високих температур. Вбудований пусковий генератор вироблятиме більше енергії, підтримуючи всі системи.

 

180724 Tempest 4

The Tempest буде готовий до виконання завдань Королівських ВПС менш ніж за два десятиліття до 2035 року він має замінити перші поставлені на озброєннябагатоцільові винищувачи Typhoon


Винищувач отримає найновіші види керованої зброї “Метеор” та SPEAR-3, а в конструкції літака передбачено модульний відсік для корисного навантаження чи додаткової зброї. Також літак матиме гіперзвукову пускову установку та системи на основі штучного інтелекту (розумні “рої”).


Віртуальна кабіна льотчика матиме сучасні дисплеї та доповнену/віртуальну реальність для налаштування картинки та увімкнення швидких оновлень. Реконфігурація комунікаційної системи забезпечує інтеграцію в мережу, високу пропускну здатність зв’язку з іншими повітряними засобами, безпілотними, морськими та сухопутними військами.

 

До військових літак має потрапити до 2035 року.

 

180724 Tempest 1

 

180724 Tempest 2

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ  

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues