180801 Antonov 1Авіасалон, що пройшов в липні ц.р. у Фарнборо, став знаковим в сучасній історії ДП «Антонов». На престижному міжнародному заході, вітчизняна компанія уклала генеральну угоду з підрозділом Boeing - Aviall Services Inc., що дозволить суттєво поліпшити положення «Антонов» на міжнародному ринку.

 

Завдяки новому договору, українські авіабудівники повернуться до серійного виробництва нових літаків Ан-1х8 NEXT (моделі 148,158 і 178) вже в наступному році. За словами президента ДП "Антонов" Олександра Донця, компанії вдалося досягти вирішення своєї головної проблеми – повноцінного імпортозаміщення для нових літаків, що виникла після розриву зв'язків з Росією.

 

«Так, це повноцінний варіант імпортозаміщення. До того ж нам це дуже зручно та вигідно, тому що дозволяє зберігати оборотні кошти підприємства, не витрачати їх на покупку матеріалів та запчастин», - підтвердив глава «Антонова».

 

Новина по темі: ДП "АНТОНОВ" ТА ПІДРОЗДІЛ BOEING – КОМПАНІЯ AVIALL – ПІДПИСАЛИ СТРАТЕГІЧНУ УГОДУ ЩОДО ВЗАЄМОДІЇ

 

Згідно з умовами договору, «Антонов» створить матеріально-митний склад на території підприємства в Києві. У свою чергу, Aviall забезпечить постачання авіаційних компонентів, які необхідні для виробництва нових літаків, через власну логістичну мережу. Причому, це стосується, в першу чергу, недобудованих літаків, які вже кілька років стоять у цехах «Антонова».

 

180801 Antonov 2

 

Крім того, американська компанія забезпечить післяпродажну технічну підтримку літаків Ан-1х8 NEXT, в будь-якій країні світу, завдяки розвиненій мережі Boeing. Таким чином, буде оперативно проводитися технічне обслуговування нових українських літаків і здійснюватися оперативна заміна будь-яких необхідних запчастин в разі несправності.

 

Першими, вже в наступному році, «Антонов» планує випустити нові Ан-158. Потім почнеться виробництво модернізованих транспортників Ан-178. Примітним є той факт, що 11 липня азербайджанська Silk Way підтвердила свою зацікавленість в придбанні 10 літаків Ан-178.

 

«Можу сказати, що розробники систем, до яких ми зверталися до укладення угоди з Aviall, зовсім по-іншому до нас почали ставитися. Можна сказати, що після укладення цієї угоди статус нашого підприємства підвищився», - резюмував глава української авіабудівної компанії.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues