180801 mig 29Працівники Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, що входить в державний концерн «Укроборонпром» здійснили модернізацію двох винищувачів МіГ-29МУ1. Повідомляється, що нові машини вже поповнили авіапарк однієї з військових частин ЗСУ.

 

У модернізацію входить встановлення більш сучасної радіолокаційної станції (РЛС), яка дозволить винищувачам виявляти літаки противника на більшій відстані. Також бойовий літак отримав додаткову апаратуру, яка розширює можливості реєстрації та контролю різних технічних параметрів під час польоту. Льотчик зможе оперативно отримувати детальну інформацію про роботу всіх систем винищувача. Крім того, МіГ-29МУ1 був оснащений системою супутникової навігації, інтегрованої у радіонавігаційний комплекс машини.

 

Новина по темі: ОДНА З ВЕРСІЙ НОВОГО ТРАНСПОРТНОГО ЛІТАКА АН-188 ОТРИМАЄ ДВИГУНИ, ВИРОБЛЕНІ У США

 

Крім модернізації, працівники ЛДАРЗ провели капітальний ремонт винищувачів та збільшили його ресурс. Модернізована машина здатна розвинути швидкість до 2450 км/год та має відмінні маневрові якості. Проти повітряних цілей МіГ-29МУ1 може використовувати ракети «повітря-повітря» (середньої та ближньої дистанції), а також автоматичну 30-мм гармату. Винищувач здатен наносити й удари по землі, використовуючи блоки некерованих ракет або невеликі авіабомби. Протистояти ворожим літакам і наземним зенітним комплексам допомагає розвинена система радіоелектронної боротьби (РЕБ).

 

 

180801 миг4

180801 миг 5

180801 миг1

180801 миг2

180801 миг3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues