180802 antitank 0В зоні проведення операції Об'єднаних сил було завершено змагання протитанкістів ЗСУ. Представники ООС особливо відзначили точність і високу ефективність нового українського ПТРК «Стугна-П».

 

 

Передає Defense Express з посиланням на прес-службу Об'єднаних сил.

 

Нагадаємо, в змаганнях взяли участь протитанкові підрозділи бригад ВСУ, які змагалися в п'яти номінаціях - кращий номер обслуги протитанкових ракетних комплексів «Штурм-С», «Конкурс», «Фагот», «Стугна-П» та кращу обслугу протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра». Причому ПТРК «Стугна-П», у такого роду заходах, бере участь вперше.

 

180802 antitank 1

 

Кінцевий етап змагань розрахунків ПТРК було завершено 1 серпня у два етапи. На початку, вояки продемонстрували свою фізичну підготовку та особисті навички, долаючі смугу перешкоду. На другому етапі українські військові вражали нерухомі мішені, причому пуски велися бойовими зарядами. Судді враховували час розгортання комплексів, тактично правильне використання ПТРК («Стугна-П» керувалася дистанційно) та точність влучення в ціль.

 

Новина по темі: ПТРК «СТУГНА-П» - ВПЕРШЕ НА ЗМАГАННЯХ АРТИЛЕРИСТІВ. ВІДЕО

 

180802 antitank 3

 

«Слід зазначити, що стовідсоткову влучність продемонстрував ПТРК «Стугна–П», а це в черговий раз доводить високу ефективність даного комплексу вітчизняного виробництва.Обслуги комплексів підтвердили високу навченість, професіоналізм та готовність до виконання бойових завдань», - підкреслили в прес-службі Об'єднаних сил, по завершенню змагань.

 

180802 antitank 2

 

Бойові розрахунки гармат МТ-12 завершили свої стрільби вдень раніше, 31 липня. Програма змагань у них була аналогічною. Повідомляється, що кращі результати показали протитанкісти 55 ОАБр, 14 та 24 ОМБр.

 

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ ПАРТІЮ ВІТЧИЗНЯНИХ ПТКР

 

180802 antitank 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues