180813 sokilНова українська парашутна система «Сокіл» забезпечує десантування зі зброєю та спорядженням із висоти понад 7000м та дозволяє нести додатковий «корисний» вантаж до 180 кг, що дає змогу безшумно й максимально приховано діставатися до цілі.

 

 

СПСП «Сокіл» є спільною розробкою українських торгових марок SkyWideSystems і Skylark, які тривалий час розробляють і виготовляють парашутні системи та спеціальне парашутне спорядження в Україні. Система повністю адаптована до десантно-транспортного обладнання повітряних суден, які перебувають на озброєнні авіаційних підрозділів Збройних Сил України.

 

180813 sokil1

 

Такі парашутні системи, відоміші як парашут-крило, вже тривалий час перебувають на озброєнні в арміях США, Канади, Великої Британії, Франції, Польщі, Італії й давно підтвердили свою високу надійність і виняткові бойові можливості.

 

Система пройшла випробування «Сокіл» під керівництвом фахівців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки ЗС України, та залученням представників пошуково-рятувальних і парашутно-десантних служб ВМСУ, на базі військової частини у Миколаєві.

 

Новина по темі: МИКОЛАЇВСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ВИКОНАЛИ ПРОГРАМУ СТРИБКІВ З ПАРАШУТОМ. ФОТО

 

Під час випробувань було виконано низку стрибків на дальність польотів, наприклад, під час одного зі стрибків розкриття парашутної системи відбувалося на висоті 4000 м, а приземлення за 20 км від точки десантування

 

За результатами випробувань установлено, що парашутна система «Сокіл» відповідає світовим вимогам і стандартам парашутобудування та забезпечує виконання навчально-тренувальних, бойових, спеціальних стрибків (стрибків за спеціальним завданням).

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues