180816 kalibrФрегат "Адмірал Григорович", що входить до складу Чорноморського флоту РФ уразив ракетою комплексу "Калібр" надводну мішень в акваторії Чорного моря. Це перший випадок застосування цієї зброї в чорноморському басейні.

 

 

Про стрільби повідомили в ТАСС  в четвер, 16 серпня, з посиланням на представників прес-служби ВМФ РФ. 

 

«Відповідно до плану бойової підготовки фрегат (фр) Чорноморського флоту «Адмірал Григорович» виконав стрільби з ракетного комплексу «Калібр» по надводній цілі на морському полігоні бойової підготовки Чорного моря», - заявили в прес-службі ЧФ РФ.

 

Новина по темі: УНІКАЛЬНЕ СУДНО США ВПЕРШЕ УВІЙШЛО ДО ЧОРНОГО МОРЯ

 

Представник ВМФ РФ стверджує, що це перша ракетна стрільба високоточним комплексом «Калібр» з борту надводного корабля ЧФ в акваторії Чорного моря, виконана в рамках планової бойової підготовки.

 

«Ракета успішно вразила ціль - мішень, яка імітує корабель умовного супротивника, що знаходилася на відстані близько 40 морських миль (близько 80 км)», - уточнив представник ЧФ РФ.

 

 

Для проведення стрільб росіяни закрили значну територію в акваторії Чорного моря, що призвело до серйозних перешкод в комерційному судноплавстві.

 

Також варто відзначити, що застосування типів озброєння, подібних КР «Калібр», біля берегів України може мати негативний вплив на й без того напружену ситуацію в Чорноморському регіоні.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues