180820 kuh 0 2Щоб поліпшити умови харчування на передовій та під час польових навчань, українськими винахідниками для бійців ЗСУ була розроблена інноваційна мобільна кухня, яка здатна до трансформації.

 

 

Як повідомили на сайті Ukrainian Military Pages, мобільну кухню-трансформер на базі двовісного причепа МАЗ 837300 розроблено українським приватним підприємством ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» (ТМ Polycar).

 

180820 kuh 3

 

Причеп кухні має нестандартну конструкцію зі змінним об'ємом, що дозволяє збільшувати її площу для готування та приймання їжі. При цьому, під час транспортування у похідному стані, техніка відповідає допустимим транспортним габаритам.

 

Новина по темі: У НАЦГВАРДІЇ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРИЧІПНІ КУХНІ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ В ПОЛЬОВИХ УМОВАХ

 

Кухня складається з декількох відсіків. Центральна частина зайнята робочими місцями для приготування їжі, а на розкладних бічних частинах ставляться столи та стільці. У тильній частині кухні передбачена технологічна ніша, в якій розташовуються дизельний генератор, навісні вхідні двері, знімні сходи, столи зі стільцями, упори та додаткове обладнання. Завдяки здатності розкладати бічні стінки значно збільшується внутрішній об'єм.

 

Обладнання, встановлене на кухні Polycar дозволяє одночасно готувати їжу для 120 осіб, при цьому у середині причепу передбачені столи та 24 посадкових місця. У готуванні страв для солдатів військовим кухарям допоможуть кілька варильних котлів, котел для окропу та нова плита. Також до послуг персоналу - холодильна шафа, 2 витяжки, велика та зручна мийка, бак для чистої води, столи для готування та шафи.

 

180820 kuh 1

 

Завдяки використанню дизельного генератора, кухня може використовуватись в польових умовах. Також, для більшого комфорту є можливість установки кондиціонера, різних обігрівальних пристроїв тощо.

 

180820 kuh 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues