180829 be12 0Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром» визнано переможцем тендеру на ремонт двох літаків-амфібій Бе-12 морської авіаційної бригади ВМС ЗСУ.

 

 

 

Про це, як передає Defense Express, повідомляє Ukrainian Military Pages.


Відповідно до умов тендеру, які було розміщено на порталі електронних закупівель ProZorro, були потрібні послуги з ремонту та оцінки технічного стану, перевірки елементів планеру, визначення можливості індивідуального продовження призначеного строку служби при виконанні контрольно-технічного обслуговування: військового літака Бе-12 ПЛ №0602004, військового літака Бе-12 ПС №26026.


Всі пропозиції повинні були бути надані до 10 серпня.

 

Новина по темі: МОРСЬКА АВІАЦІЙНА БРИГАДА ОГОЛОСИЛА ТЕНДЕР НА РЕМОНТ ЛІТАКІВ – АМФІБІЙ БЕ-12


Повідомляється, що відповідно до Протоколу про результати засідання тендерного комітету військової частини А1688 переможця визначили за переговорною процедурою у відповідності до вимог статті 7 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони». Ним став ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП».


Згідно з повідомленням про намір укласти договір, миколаївська компанія повинна до 30 листопада 2018 року надати повний перелік послуг. За свою послуги підприємство отримає 2 млн гривень.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues