180903 radar 0Командування закупівель Армії США (U.S. Army Contracting Command) отримало від українського спецекспортера ДП «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес» мобільний 3D-оглядовий радіолокатор 36Д6М1-1.

 

 

Про це повідомляє Ukrainian military pages з посиланням на Defence Blog та ImportGenius.

 

36Д6М1-1 – мобільний трикоординатний радіолокатор кругового огляду виробництва українського казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра» (КП НВК «Іскра»).

 

РЛС типу 36Д6 призначені для виявлення та державного розпізнавання цілей на малих та середніх висотах в умовах впливу активних та пасивних завад з видачею координатної та трасової інформації. Радіолокатор призначений для роботи у складі сучасних автоматизованих систем ППО та для видачі цілевказівок зенітно-ракетним комплексам.

 

Новина по темі: НВК "ІСКРА" ПРОДЕМОНСТРУВАЛА ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ОСТАННІ УНІКАЛЬНІ РОЗРОБКИ: ПОТУЖНІ РЛС, КОНТРБАТАРЕЙНІ РАДАРИ ТА СТАНЦІЮ РЕБ

 

Нагадаємо, що у 2008 році США купили українську радіолокаційну станцію 36Д6-М, про що тоді повідомили низка ЗМІ з посиланням на компанію «Укрспецекспорт».

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues