180905 comodor 0Одна з бригад армійської авіації провела тендер на закупівлю сучасних спеціальних парашутних систем Ikarus та Commodore.

 


Про це повідомляє ресурс Ukrainian Military Pages, передає Defense Express.


Відповідно до тендерної інформації розміщеної на сайті електронних закупівель ProZorro, придбано три парашутні системи на суму 849,7 тис. грн. Комплектність: основний та запасний парашут типу «Крило», парашутний ранець (для Ikarus - ранець тандем), страхувальний пристрій.


Системі Ikarus–400, Commodore–210 та Commodore–230 придбала для своїх потреб з підготовки особового складу 11-та окрема бригада армійської авіації Сухопутних військ.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ СТВОРЕНО НОВІ ПАРАШУТНІ СИСТЕМИ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ «СОКІЛ»


Нагадаємо, система Commodore, являє собою сучасний парашут-крило для парашутистів початкового рівня.Її виробляє вітчизняна компанія SkyLark. Комплекс призначений для виконання навчально-тренувальних стрибків з літаків та гелікоптерів на обмежені та непідготовлені майданчики приземлення, як окремими парашутистами та в складі групи. Основний парашут являє собою 9-ти секційне крило прямокутної форми площею 210 кв. фут. та 230 кв. фут.

 

180905 comodor 1

Парашут-крило Commodore. Фото: SkyLark


У свою чергу, парашутна система Ikarus призначена для виконання парашутних стрибків тандем-інструктора з пасажиром (або вантажним контейнером) з літаків і вертольотів. Загальна польотна маса парашутиста з пасажиром (вантажем) до 250 кг. Основний парашут – 9-ти секційне крило прямокутної форми площею 400 кв. фут.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues