180905 OPK 0Кабінет міністрів України сьогодні, 5 вересня, підтримав законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення закупівлі продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом», що являється одним із ключових рішень у лібералізації зовнішньоекономічної діяльності підприємств вітчизняного ОПК.

 

 


Як повідомляє заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко,суть проекту, розробленого Мінекономрозвитку, полягає у наданні можливості державним замовникам не лише самостійно, без участі посередників, імпортувати оборонну продукцію, а й уповноважувати на таку діяльність суб'єктів господарювання, що належать до сфери його управління.

 

Державні замовники стають суб’єктами здійснення міжнародних передач товарів – а це не лише додаткові можливості щодо самостійного ведення переговорів, супроводження контрактів та здійснення контролю якості імпортованої продукції, а також і стимул до розбудови багатофункціональної системи управління закупівлями за імпортом.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ УВІВ У ДІЮ РІШЕННЯ РНБОУ ЩОДО ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ВПК


В центрі уваги – три моделі поведінки державного замовника при здійсненні імпорту військової продукції, виходячи зі специфіки регіону та в залежності від виду військової продукції, що імпортується, замість одної моделі, за якою здійснюються оборонні закупівлі сьогодні. Кожна з них має свої особливості та переваги і чітко регламентується.


«Законопроект розроблено на виконання відповідного Указу Президента України, і реакція Уряду є оперативною. Наразі справа за Парламентом», - зауважив Юрій Бровченко.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues