IMG 20180906 WA0000 284x210Державним підприємством «Промоборонекспорт», що входить до складу концерну «Укроборонпром», підписано меморандум з польською компанією «SCAT» та угоду про співробітництво з ізраїльською компанією U.F.B Technologies LTD.

 

 

Як повідомляє прес-служба ДК «Укроборонпром», перший документ передбачає наміри сторін забезпечити на підприємствах вітчизняного концерну ремонт торпед СЕТ-53М, а також організувати постачання запасних частин для потреб Військово-морських сил Республіки Польща.

 

У свою чергу, з компанію з Ізраїля, українське ОПК домовилося про співробітництво у сфері інноваційного виробництва і реалізації комплектуючих на основі полімерних та композитних матеріалів.

 

Новина по темі: УКРАЇНА МОДЕРНІЗУЄ 17 ТУРЕЦЬКИХ ВЕРТОЛЬОТІВ МІ-17 ЗА 40 МЛН ДОЛАРІВ

 

Мета меморандуму з U.F.B Technologies LTD – забезпечити українські підприємства бронетанкової, авіабудівної та ракетобудівної галузей високоякісними полімерними та композитними матеріалами. Досвід та технології ізраїльської компанії дозволять Україні вирішити багато з наявних проблем у сфері імпортозаміщення, поліпшити технічні характеристики продукції з одночасним підвищенням конкурентоспроможності на світових ринках.

 

Підписання обох документів відбулося у рамках міжнародної військової виставки MSPO-2018, яка зараз триває у польському м. Кельце.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues