180910 motor 0Як зараз виглядає робота ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор»? Що там вміють робити та які умови праці на підприємстві? Про це вирішив розповісти Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, випустивши невелике промо-відео.

 

 


Нагадаємо, Гройсман відвідав підприємство наприкінці серпня. Про своє враження від візиту він розповів на своїй сторінці у Facebook.


«Ремонт авіадвигунів - це надскладний процес, який потребує досвіду і високої кваліфікації кожного, хто має з ним справу. Таке виробництво вважається високотехнологічним. У світі їх небагато, а в Україні – одразу декілька. Одне з провідних - державний Луцький ремонтний завод «Мотор» - розповідає прем'єр-міністр.

 


На заводі у дві зміни складають та ремонтують мотори для бойових літаків СУ-24 (АЛ-21Ф-3), СУ-27 (АЛ-31Ф) та Міг-29 (РД-33), а також для транспортних літаків Іл-76 та Іл-78 (Д-30КП).

 

180910 motor 1


«Ми ремонтуємо практично всі двигуни для тактичної авіації, які стоять на озброєнні. Деталі та запасні частини, які ми використовуємо в ремонті, ви можете бачити в цеху з виготовлення запасних частин. Ось цей цех», - говорить Володимир Маракулин, керівник державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор».

 

Новина по темі: УКРАЇНА МОДЕРНІЗУЄ 17 ТУРЕЦЬКИХ ВЕРТОЛЬОТІВ МІ-17 ЗА 40 МЛН ДОЛАРІВ


У підприємства є контракти як з вітчизняними військовими заводами, так й з закордонними партнерами. Географія замовників «Мотору», – понад 20 країн.


«Саме тут, на Волині, запроваджуються конкурентні технології, які використовуються в авіагалузі не тільки України, а й по за межами» - підкреслює Гройсман.

180910 motor 2


На останок прем'єр пообіцяв підтримку та посилення виробництва заводу від Уряду країни.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues