Dm3q hbX0AEeKyHЗа інформацією ГУР МО України, російське військово-політичне керівництво збільшує кількість військ ЗС РФ неподалік від кордону з Україною. Зокрема, під виглядом участі в маневрах «Схід-2018» у райони зосередження уздовж українського кордону зі східних регіонів Росії переміщені окремі військові частини на штатній техніці, в тому числі й артилерійські підрозділи, які мають на озброєнні РСЗВ «Ураган».

 

 


Про це, як передає Defense Express, повідомляє видання «Информационное сопротивление».

 

У той же час, в зазначених районах, розгорнуті військові польові табори, на базі яких формуються спеціальні загони для забезпечення прихованої ротації та посилення передових позицій з'єднань і частин 1 та 2 АК ВС РФ. Частина загонів так званих «Новобранців» комплектується виключно представниками Дагестану й Чечні. Крім того, там формуються і так звані «Козачі загони», частина з яких вже прибула в підпорядкування 1 АК окупантів.

 

Новина по темі: 300 ТИСЯЧ ВІЙСЬКОВИХ ТА 36 ТИСЯЧ ОДИНИЦЬ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ - У РОСІЇ ПОЧИНАЮТЬСЯ НАВЧАННЯ "ВОСТОК-2018"

 

Також повідомляється, що під виглядом маневрів, командування ВС РФ здійснює транспортування до кордону з Україною нових партій озброєння, інженерного обладнання та іншого майна для прихованої передачі в частини та підрозділи 1 і 2 АК російсько-окупаційних військ.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues