180914 artem 0Під час вогневих випробувань перспективної української 155-мм самохідної артилерійської установки (САУ) «Богдана» будуть використовуватись новітні активно-реактивні боєприпаси, які будуть виготовлятися на ДАКХ «Артем», що входить до складу концерну «Укроборонпром».

 

 

 


Про це в ексклюзивному інтерв’ю директору інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергію Згурцю розповів голова правління Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» Антон Карпенко.


Як повідомив Антон Карпенко, наступним великокаліберним боєприпасом, що буде виготовлятися серійно на ДАХК «Артем», буде активно-реактивний 155 мм осколково-фугасний снаряд розширеної дальності НE ER BT. Його випробування розпочнуться вже невдовзі.

 

180914 artem 1


«Цей боєприпас буде проходити випробування синхронізовано з проектом «Богдана». Тобто «Богдана» вже переходить до випробувань й ми будемо поставляти необхідні зразки боєприпасів. І штатні, закуплені у НАТО, і вироблені нами, для повного циклу випробувань», - розповів директор підприємства.

 

Новина по темі: 152-ММ СНАРЯДИ ВІД ДАХК «АРТЕМ»: ВИПРОБУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО – РОЗПОЧАТО ПОСТАЧАННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА


При цьому, відповідаючи на питання про використання «активно-реактивних» снарядів, він підкреслив, що саме з них й починаються вогневі випробування нової САУ.

 

180914 artem 3


«Це дуже потужний і перспективний боєприпас. Це буде найближча перспектива», - додав Антон Карпенко.

 

Новина по темі: ВПЕРШЕ ПРОДЕМОНСТРОВАНА НОВА УКРАЇНСЬКА САУ «БОГДАНА»


Також він розповів, що слідом за цим снарядом будуть проведені випробування та освоєно серійне виробництво найбільш масового та дешевого боєприпасу, калібру 155 мм - М-107.

 

180914 artem 2


«Він самій дешевший з усіх, які можуть виготовлятися для «Богдани» й він теж буде виготовлятися, тому що ефективність його у відносини «ціна-якість» досить висока й він теж потрібен», - резюмував керівник ДАХК «Артем».

 

 

Публікація по темі: «БОГДАНА» НАТІВСЬКОГО СТАНДАРТУ ТА КОМПАКТНІ ТАНКОВІ ДВИГУНИ: ЯК ВІДРОДЖУЄТЬСЯ «УКРОБОРОНПРОМ»

Новини по темі: 

 

У 2019 РОЦІ ДАХК “АРТЕМ” ВИГОТОВЛЯТИМЕ 360 ТИСЯЧ СНАРЯДІВ НА РІКУ 2019 РОЦІ ДАХК “АРТЕМ” ВИГОТОВЛЯТИМЕ 360 ТИСЯЧ СНАРЯДІВ НА РІК

 

НА ДАКХ "АРТЕМ" ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ ПЕРШОЇ ЧЕРГИ З ВИРОБНИЦТВА БОЄПРИПАСІВ. ВІДЕО

 

ВИРОБНИЦТВО ВЕЛИКОКАЛІБЕРНИХ СНАРЯДІВ НА ДАХК "АРТЕМ": ВИСОКОТОЧНА ОБРОБКА ТА БАГАТОСТУПЕНЕВИЙ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. ВІДЕО

 

НОВА УКРАЇНСЬКА САУ «БОГДАНА» СТВОРЕНА НА БАЗІ КРАЗА

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues