180920 Centawr 1У Києві відбувся спуск на воду ще одного десантно-штурмового катера проекту 58503 («Кентавр»). Нові бойові одиниці побудовано на Київському суднобудівному заводі ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» на замовлення Міністерства оборони України для Військово-Морських Сил ЗС України.

 

 


Про це, як передає Defense Express, повідомляє Прес-центр Командування ВМС ЗС України.


«Кентавр» - це вже другий проект вітчизняних катерів, який був розроблений і побудований саме незалежною Україною», - зазначив начальник штабу – перший заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов.

 

Новина по темі: СПУСК ПЕРШОГО ДЕСАНТНО-ШТУРМОВОГО КАТЕРА «КЕНТАВР» (ВІДЕО)


«Цей катер започаткував серію таких бойових одиниць, ми вже маємо два спущених на воду катери та очікуємо на продовження», - додав він.

 

180920 Centawr 5

 

Символічно, хрещеною мамою десантно-штурмового катера, призначеного для висадки підрозділу морського десанту на необладнане узбережжя, стала представниця морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України старшина Юлія Мединська. В Криму дівчина проходила службу в 1 окремому Феодосійському батальйоні морської піхоти, була янголом-охоронцем наших захисників. У 2014 році з любов’ю до України й жагою до перемоги над агресором, Юлія в складі свого підрозділу вийшла на материкову частину Батьківщини й продовжила виконувати завдання за призначенням. І сьогодні вона стала оберегом нової флотської бойової одиниці.

 

180920 Centawr 9


Спуск катерів у цьому році є продовженням будівництва серії катерів в рамках Державної цільової програми розвитку озброєння і військової техніки
на період до 2021 року для Військово-Морських Сил ЗС України з метою нарощування сил оборони України з приморського напрямку.

 

180920 Centawr 2

180920 Centawr 3

180920 Centawr 4

180920 Centawr 0

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues