180923 garmata 0В Україні вже працює два вітчизняних виробники танкових гармат, якими, за потреби, переоснащуються броньовані машини Збройних Сил України.

 

  

Про це, як передає Defense Express, розповів начальник Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України генерал-майор Юрій Мельник в інтерв’ю виданню «Народна армія».

 

За словами генерал-майора ЗСУ, було проведено ряд робіт, в результаті яких в Україні тепер існують два виробники нових стволів для танкових гармат калібру 120 (для стандарту НАТО) та 125 мм. До того ж виробничі лінії цих підприємств оснащено сучасним обладнанням, що дає змогу випускати високоякісну продукцію.


«Виконано ряд робіт, і як результат існує конкуренція між двома виробниками танкових гармат», - повідомив Юрій Мельник.

 

Новина по темі: "ЗАВОД ІМ. МАЛИШЕВА" РОЗПОЧАВ ВИРОБНИЦТВО ПЕРШОГО ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО КОРПУСУ БРОНЕТРАНСПОРТЕРА


Нові вітчизняні гармати вже пройшли випробування і постачаються на ремонтні заводи, в рамках оборонного замовлення від Міністерства оборони. Де ними поступово замінюють «відстріляні» чи пошкоджені стволи танків ЗСУ.

 

180923 garmata 1


Також начальник ЦБУ ЗСУ розвіяв чутки про нібито відсутність подібного виробництва та підтвердив високі якісні характеристики українських гармат.

 

Новина по темі: ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ 155-ММ САУ «БОГДАНА» ПРОЙДУТЬ З ВИКОРИСТАННЯМ АКТИВНО-РЕАКТИВНИХ СНАРЯДІВ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА. ВІДЕО


«До речі, хоч би що там розповідали російські мас-медіа про відсутність у нас потужностей для виробництва гармат, це неправда. Гармата одного з українських виробників уже вдвічі перевищила показники щодо живучості ствола гармату російського виробництва», - підкреслив генерал-майор.

 

180923 garmata 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues