181002 azovНачальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю агентству Reuters розказав, що Військово-морські сили ЗС України не будуть супроводжувати комерційні судна на Азовському морі.

 

 

Передає Український мілітарний портал з посиланням на Прямий канал.

 

Станом на сьогодні українські Військово-морські сили у два етапи були перекинуті на Азовське море. Спочатку автотрейлерами до Бердянського порту були доставлені два малі броньовані артилерійські катери “Кременчук” та “Лубни”, а згодом з переходом через Керченську протоку до Маріуполя прибули кораблі “Донбас” та “Корець”.

 

 

“Кораблі ВМС України не будуть супроводжувати комерційні судна на море з метою не допустити їх зупинку російськими кораблями”, – підкреслив Віктор Муженко.

 

На його думку, в цьому поки що немає необхідності, до того ж сили на Азовському морі поки що явно нерівні, і загострювати ситуацію на море Україні невигідно.

 

Новина по темі: «ДОНБАС» І «КОРЕЦЬ» В МАРІУПОЛІ: КОРАБЛІ ВМС ЗС УКРАЇНИ ПРИБУЛИ ДО ПУНКТУ ПРИЗНАЧЕННЯ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ПРОВОКАЦІЇ

 

Замість зіткнень в море Україна побудує військову базу на Азовському морі і направить більше сил в цей регіон для протистояння російській загрозі.

 

При цьому начальник Генштабу згоден з тим, що Росія вийшла за межі таємних боїв на Донбасі і почала агресивні дії проти кораблів, що прямують в українські порти.

 

Документальний фільм Військового телебачення про перехід Чорного та Азовського морів кораблями «Донбас» та «Корець»:

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues