181009 origКомпанія «ІнтерПроІнвест» на XV Міжнародній спеціалізованій виставці ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018 представила оновлену версію Автомата «Малюк».

 

Ергономічний двосторонній переводчик вогню, що робить використання Автомата однаково комфортним як для «правшів» так і «шульгів»; нанесене на деталі та вузи Автомата Hi-Tech-покриття, яке, окрім того, що робить, роботу з автоматом більш комфортною, ще й подовжує його цикл життя; новий удосконалений ударно-спусковий механізм, використання якого дозволило підняти темп стрільби до 700 постр/хв – це лише частина з прищеплених «Малюку» удосконалень.

 

Оновлений «Малюк», як варіант, отримав і новий ствол – з більшою кількістю нарізів, що покращує показники кучності та точності.

181003 GLUSHITEL SB

Оновлений «Малюк» отримав ергономічний двосторонній переводчик вогню, нанесене на деталі та вузи Hi-Tech-покриття та удосконалений УСМ

 

В компанії «ІнтерПроІнвест» також розширили лінійку навісного обладнання, яким може комплектуватись автомат та постачатись замовникам. Використання нових «приблуд», як власної розробки, так і від провідних світових брендів суттєво змінює функціонал автомата і дозволяє мати конфігурацію «Малюка» на вимогу конкретних тактичних умов його використання.

 

Здійснені конструкторами компанії удосконалення конструкції дозволили збільшити скорострільність, підвищити точність та ергономічні характеристики автомата.

 

Завдяки продуманій ергономіці, оптимальному балансу та застосованим в Автоматі «Малюк» технічним новаціям недосвідчений стрілок за одиницю часу може уразити вдвічі, а підготовлений - в 3,5 рази більше цілей, ніж зі зброї традиційного компонування.

 

181009 prezident

На запитання Президента, які в них є потреби, бійці 3-го окремого полку спеціального призначення в Кропивницькому висловили прохання «Дайте більше «Малюків!»

 

Автомат «Малюк», який прийнято на озброєння Збройних сил України у 2017 році, вже масово поступає у військо на заміну АКМ та АК-74, що українська армія успадкувала ще при розділі радянських арсеналів. Його серійне виробництво успішно налагоджено на потужностях ДП «Красилівський агрегатний завод».

 

181003 prezident

На параді на честь 27-ї річниці з Дня Незалежності України декілька коробок парадних розрахунків вже були озброєні Автоматами «Малюк». Серед них - морські піхотинці 36-ї окремої бригади морської піхоти та слухачі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

 

В компанії «ІнтерПроІнвест» стверджують, що невдовзі автомат «Малюк» з’явиться і на цивільному ринку у мисливсько-спортивній версії. Відмінностей від бойової версії буде небагато, і найголовніше (ТОЧНІСТЬ, НАДЙНСТЬ, ЕРГОНОМІЧНІСТЬ) залишиться і буде доступними цивільним споживачам в Україні та закордоном!

 

Скористайтесь можливістю приміряти «Малюка» до себе – на виставці «Зброя та Безпека – 2018» в павільйоні ДК «УКРОБОРОНПРОМ» (3Е81) на стенді ДП «Красилівський агрегатний завод».

 

PS: XV Міжнародна спеціалізована виставка ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018 з 9 по 12 жовтня 2018 року пройде в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна").

 

Публікація по темі: АВТОМАТ «МАЛЮК»: НАРОДЖЕНИЙ БУТИ КРАЩИМ!

 

 

181009 orig

Окремі підрозділи спеціального призначення вже з 2015 року використовують Автомат «Малюк» при виконанні бойових завдань в зоні АТО та Операції об’єднаних сил

 

В цьому році Компанія «ІнтерПроІнвест» виступила Партнером Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019, презентація якого відбудеться наступного тижня на «Зброя та Безпека -2018».

 

Новина по темі: ВИЙШОВ НОВИЙ ВИПУСК КАТАЛОГУ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019

 

181008 directory 2018 2019

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі сьогодні, 9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018",  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону "Авіасвіт–ХХІ" та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018»і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

Публікація по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ОГЛЯД ДОСЯГНЕНЬ ВІТЧИЗНЯНОГО ОПК

 

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues