181008 katalog 00Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express видала черговий випуск КАТАЛОГУ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019.

 

 

Каталог містить інформацію про українські приватні оборонні підприємства, їхню продукцію, а також тактико-технічні та споживчі характеристики зразків продукції, що ними виготовляються.

 

Також у Каталозі читач знайде довідкову інформацію та пропозиції іноземних оборонних компаній, що можуть бути цікавими як для підвищення спроможностей українського війська, так і для створення у кооперації нових конкурентних видів ОВТ та послуг для зовнішнього споживача.

 

Презентація КАТАЛОГУ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019 відбулась на виставці «Зброя та Безпека -2018», що з 9 по 12 жовтня ц.р. проходить в Києві в Міжнародному виставковому центрі.

 

 

Кожен, хто бажає знати більше про потужний внесок українських приватних оборонних підприємств в обороноздатність України зможе придбати КАТАЛОГ (включно з подарунковою версією) за акційною ціною на стенді Інформаційно-консалтингової компанії «Діфенс Експрес» (2 Е23, павільйон 2).

 

181008 directory 2018 2019

 

Генеральним спонсором КАТАЛОГУ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019 виступила компанія «НАУКОВИЙ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «ІНФОЗАХИСТ».


Серед спонсорів КАТАЛОГУ: польська компанія PSO S.A., українські приватні компанії: «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС», «ІнтерПроІнвест», «РОДА-КОМП’ЮТЕР» та «ЦЕНТР ОПЕРАТИВНО-СТРАТЕГІЧНОГО АНАЛІЗУ».

 

Підтримку Каталогу надали: «Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ», «Науково-виробниче об’єднання «ПРАКТИКА», «Холдингова компанія «Укрспецтехніка».


Партнери Каталогу: Громадська Спілка «Ліга оборонних підприємств України», Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш».

 

 

Новини по темі: НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» ПРЕЗЕНТОВАНО КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017»

 

Публікації по темі: КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019

 

181008 zbroya 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues