181008 horticaM 0На виставці «Зброя та Безпека - 2018» свої інноваційні розробки у сфері захисту інформації представить відома вітчизняна приватна оборонна компанія – «Науковий Виробничий Центр «Інфозахист»». Одним із перспективних проектів компанії  є мобільний засіб радіорозвідки на автомобільному шасі з високою прохідністю та автономністю «Хортиця-М».

 

  

Цей сучасний комплекс, від київських розробників, здатен забезпечити аналіз радіосигналів, їх демодуляцію та декодування, а також автоматичне визначення координат джерел радіовипромінення. Він забезпечує декодування сигналів цивільних радіостанцій у стандартах DMR, DPMR, NDXN, FLEX, P25, A25, тощо; автоматичне визначення координат та просторової орієнтації засобів комплексу; автоматизоване визначення координат джерел радіовипромінювання; встановлення захищеного з'єднання з аналогічними комплексами зв'язку, дротового з'єднання або за допомогою радіорелейної лінії власного виробництва.

 

181008 horticaM 1

Всередині пункту керування мобільного засобу радіотехнічної розвідки «Хортиця-М». (з) НВЦ «Інфозахист»

 

«Хортиця-М» встановлюється на автомобільне шасі з високою прохідністю європейського виробництва з високою автономністю. Таке компонування комплексу передбачає комфортне проживання екіпажу в кількості до чотирьох осіб.

 

Новина по темі: «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2017»: НВЦ «ІНФОЗАХИСТ» ПРЕЗЕНТУВАВ НОВИЙ КОМПЛЕКС РАДІОМОНІТОРИНГУ

 

В середині вантажівки, окрім необхідної апаратури радіоконтролю, є обладнані місця для відпочинку з додатковою шумоізоляцією та окремим входом, два ліжка, газова плита, умивальник із запасом питної води (60 літрів). Завдяки використанню автономного джерела живлення, забезпечується функціонування комплексу на термін у 12 годин в автономному режимі. Крім того, «Хортиця-М» може живитися від промислової мережі.

 

Унікальна розробка НВЦ «Інфозахист» може поєднувати свої можливості працюючи спільно з безпілотними комплексами. Так, компанія випробувала «Хортицю-М» працюючи у тандемі разом з розвідувально-ударним комплексом на базі малого розвідувального БПЛА «DUCKY» виробництва команди «Аерошкола».

 

Публікація по темі: КОМПЛЕКСНІ БЕЗПЕКОВІ РІШЕННЯ ВІД НВЦ «ІНФОЗАХИСТ»- НЕЗАБАРОМ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018»

 

Повідомляється, що у разі сумісного використання та застосування унікальних алгоритмів, що було розроблено компанією, у реальному часі, досягається верифікація отриманих даних від засобів радіорозвідки - знімками від БПЛА. Завдяки цьому, вдається досягти якісно нового рівня при виконанні поставлених завдань.

 

181008 horticaM 3

Технічні характеристики мобільного засобу радіо-, та радіотехнічної розвідки «Хортиця-М». (з) НВЦ ««Інфозахист»


Мобільний засіб радіорозвідки «Хортиця-М» можна буде побачити на власні очі на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека -2018», що з 9 по 12 жовтня 2018 року пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»). Відвідайте стенди компанії на виставці (1-B11, 1-B12, 1-B13, а також майданчики - Х-3 та Х-4) та на власні очі побачте високотехнологічні продукти НВЦ «Інфозахист».

 

Також варто нагадати, що НВЦ «Інфозахист», яка понад 17 років успішно працює в галузі систем безпеки та оборони, в цьому році виступила ГЕНЕРАЛЬНИМ СПОНСОРОМ Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019, презентація якого відбудеться наступного тижня на «Зброя та Безпека -2018».

 

Новина по темі: ВИЙШОВ НОВИЙ ВИПУСК КАТАЛОГУ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019

181008 directory 2018 2019

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues