181008 plastun 0Київська приватна компанія «Науковий Виробничий Центр «Інфозахист» розробила модернізовану малогабаритну тактичну систему радіорозвідки «Пластун-РП-3000». Новітню розробку буде представлено на виставці «Зброя та Безпека – 2018», що розпочне свою роботу завтра, 9 жовтня.

 

 


Варто нагадати, що ця модель є продовженням більш раннього пристрою «Пластун РП-525», який вже має досвід застосування у ЗСУ, у тому числі й під час бойових дій на Донбасі. Під час розробки спеціалісти з НВЦ «Інфозахист» вдосконалили систему радіорозвідки, враховуючи досвід бойового використання ранньої системи.

 

Публікація по темі: КОМПЛЕКСНІ БЕЗПЕКОВІ РІШЕННЯ ВІД НВЦ «ІНФОЗАХИСТ»- НЕЗАБАРОМ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018»


«Пластун-РП-3000» призначено для пеленгування систем зв’язку противника, автоматизованого швидкісного радіомоніторингу, обробки та реєстрації даних перехоплення. В режимі реального часу система обмінюється даними для узгодження інформації про розташування джерел радіовипромінювання та їх характеристиками для формування єдиного розвідувального поля.

 

181008 plastun 1

Розгорнута малогабаритна тактична система радіорозвідки «Пластун-РП-3000» у «полі». (з) НВЦ «Інфозахист»


При цьому «Пластун» є дуже мобільним (може переноситися й встановлюватися простими бійцями) й не потребує особливого місця для розгортання. До того ж система має простий інтерфейс з touchscreen екранами, де будь-яка функція доступна на відстані трьох дотиків.

 

181008 plastun 3

Елемент системи керування малогабаритною тактичною системою радіорозвідки «Пластун-РП-3000» з touchscreen екраном. (з) НВЦ «Інфозахист»


Від попередника «РП-3000» відрізняється зменшенням часу розгортання і кількості блоків та роз’ємів. При цьому, було збільшено час автономної роботи та діапазон роботи станції (від 25 до 3000 МГц). Також було додано декілька нових режимів роботи, можливість з’єднання за допомогою будь-якого каналу зв’язку та ще декілька корисних опцій.

 

Новина по темі: НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» ПОКАЖУТЬ НОВІТНІЙ УКРАЇНСЬКИЙ МОБІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС РАДІОРОЗВІДКИ «ХОРТИЦЯ-М»


Тактична система успішно реалізує виявлення радіомереж та робочих частот тактичної (УКХ), оперативно-тактичної (КХ) ланки, засобів зв’язку та передачі даних малих диверсійно-розвідувальних груп. Вона здатна визначати місцеперебування станцій зв’язку з ППРЧ (військові радіостанції російського виробництва - P-187 “Азарт”, Р-392 “Арахіс”) та координати станції РЕБ. Також «Пластун-РП-3000» може фіксувати цифрові канали керування та передачі інформації, місцеперебування літальних апаратів і БПЛА, виявляє способи передачі даних контрбатарейних засобів та реалізує синхронну пеленгацію та демодуляцію частотно-модульованих сигналів.

 

181008 plastun 2

Технічні характеристики малогабаритної тактичної системи радіорозвідки «Пластун-РП-3000». (з) НВЦ «Інфозахист»


З новою розробкою НВЦ «Інфозахист» можна буде ознайомитися особисто на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека -2018», що з 9 по 12 жовтня 2018 року пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»). Де продукція компанії буде представлена на виставкових стендах (1-B11, 1-B12, 1-B13), а також майданчиках (Х-3 та Х-4).

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues