181008 ukroboronprom 0За 9 місяців цього ріку Збройні Сили України отримали від Державного концерну «Укроборонпром» 3500 одиниць озброєння та військової техніки цього. З них, понад 2000 одиниць озброєння, яке були передані українській армії, це нова та модернізована техніка.

 

 

 

Про це, як повідомляє Defense Express, повідомили у прес-службі ДК «Укроборонпром».


У прес-службі відзначили, що протягом 9 місяців цього року вагомий внесок у посилення українського війська було зроблено для забезпечення високоточної протитанкової оборони. Завдяки роботі підприємств кластеру високоточного озброєння та боєприпасів, українське військо отримало сотні протитанкових комплексів "Корсар", "Стугна" та "Бар‘єр" з декількома тисячами ракет до них, а також новітні піхотні вогнемети РПВ-16.

 


З метою забезпечення бронетанкових підрозділів необхідним резервом, підприємства бронетанкового кластера здійснили ремонт, відновлення, модернізацію та виготовили понад 600 одиниць бронетехніки та двигунів.

 

Новина по темі: ПАВЛО БУКІН – ЗСУ ОТРИМАЮТЬ ПЕРШУ ПАРТІЮ ТАНКІВ «ОПЛОТ» У 2019 РОЦІ


За цей період також було передано понад 350 відремонтованих та модернізованих систем протиповітряної оборони, систем радіоелектронної боротьби та зв‘язку. Українські повітряні сили отримали від підприємств "Укроборонпрому" біля 30 модернізованих та відремонтованих літаків та вертольотів, а морські сили – дві одиниці відремонтованої морської техніки.

 

181008 ukroboronprom 1


Загалом підприємства Концерну у 2018 році успішно відійшли від ремонту застарілих зразків озброєння, до модернізації та виготовлення нової зброї та техніки. Наразі виробничі потужності завантажені виконанням першочергових завдань з наповнення резервів українського війська, створення запасів озброєння та військової техніки, посиленням бойової ефективності українських підрозділів шляхом модернізації наявного озброєння та постачання нових зразків.

 

Новина по темі: ДК «УКРОБОРОНПРОМ» НА ADEX-2018 ПРЕЗЕНТУВАВ «КВІТНИК» БЕЗ РОСІЙСЬКИХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ


Для забезпечення українських бійців новим озброєнням, конструктори та інженери підприємств Концерну протягом 2018 року готують до серійного виробництва свої останні розробки. Наприклад, на кінцевій стадії знаходяться розробки артилерійських снарядів великих калібрів, реактивних снарядів РС-80 від ДАХК "Артем", високоточна реактивна система "Вільха" та інші.

 

Новина по темі: "ЛЬВІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД" ГОТОВИЙ ДО СЕРІЙНОГО ВИРОБНИЦТВА БРЕМ "ЛЕВ". ФОТО

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues