181009 PCOSA 0Відвідавши виставку «Зброя та Безпека-2018», що розпочала свою роботу 09 жовтня ц.р. у Києві, гості заходу зможуть ознайомитись с продукцією польської компанії PCO S.A., яка має 40-річний досвід роботи й є практично єдиним в Польщі виробником електронно-оптичних приладів на основі лазерів і технологій нічного/теплового бачення.

 

 

 

Цікавим є факт, що компанія PCO S.A. почала свою співпрацю з українцями у 2013 році, та стала однією з тих що одразу стала на допомозі українському ОПК в складні часи початку агресії РФ та окупації частини Донецької та Луганської оболастей.

 

На цей час у компанії є декілька успішних сумісних проектів з підприємствами ДК «Укроборонпром» та ще більше пропозицій щодо подальшого розвинення співпраці.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ТА ПОЛЬЩА СПІВПРАЦЮВАТИМУТЬ В ПИТАННІ МОДЕРНІЗАЦІЇ БОЙОВИХ БРОНЬОВАНИХ МАШИН


Вже на початку роботи PCO S.A. запропонувала українським партнерам декілька рішень на основі технологій нічного/теплового бачення, що могли б в короткий термін підняти спроможності українського війська внаслідок використання перевірених в польському війську приладів нічного бачення.

 

181009 PCOSA 4

Прилади для встановлення на БТТ виробництва польської компанії PCO S.A. (з) PCO S.A.


В результаті співпраці між PCO S.A. та підприємствами українського ОПК у червні 2017 року було підписано контракт, який передбачав постачання електронно-оптичних приладів нічного бачення, спеціально розроблених польською компанією для модернізації бойових машин БМП-1, що перебувають на озброєнні ЗСУ. На цей час компанія PCO S.A. усі свої зобов’язання в рамках контракту з ДП «Житомирський бронетанковий завод» та ДГЗІФ «Укрінмаш» виконала та готова до подальшої роботи в інтересах української армії.

 

181009 PCOSA 2

Термовізійна камера KMW-3 розробки та виробництва компанії PCO S.A. використовуэться для оснащення бойових машин (з) PCO S.A.


Другим важливим етапом роботи в Україні стало забезпечення постачання авіаційних окулярів нічного бачення PNL-3 «Bielik» і шоломів THL-5NV для потреб модернізації вітчизняних гелікоптерів. Польські вироби вже розширили можливості українських гелікоптерів (модернізація Мі-24ПУ2), дозволивши їх ефективне використання в нічний час та в особливих умовах.

 

181009 PCOSA 3

Авіаційні окуляри нічного бачення PNL-4 для пілотів гелікоптерів (з) PCO S.A.


Оцінити продукцію польських зброярів можливо власноруч, відвідавши XV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та Безпека - 2018», що з 9 по 12 жовтня 2018 року пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»), в польському павільйоні на стенді польського інтегратора оборонної промисловості компанії PGZ (3-G41).

 

 

 

Публікація по темі: УКРАЇНСЬКИЙ ГВИНТОКРИЛИЙ МИСЛИВЕЦЬ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues