181009 DE 0Днями вийшов з друку спеціальний випуск журналу Defense Express, який днями отримають передплатники та відвідувачі міжнародної виставки «Зброя та безпека 2018», що проходить у Києві з 9 по 12 жовтня ц.р.

 

 

Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express – як традиційний інформаційний партнер цього заходу державного значення – у спеціальному номері журналу представляє ключову палітру зразків озброєнь та техніки, що можна побачити на стендах та відкритих майданчиках цьогорічної виставки «Зброя та безпека». В них – наш поточний потенціал, розуміння трендів та майбутнього.

 

181009 DE 1


Поважають лише сильних та самодостатніх. Щоб захищати свої інтереси, треба мати силу. Уособлення цієї сили – наше військо та оборонна промисловість. Для відновлення цієї складової, дійсно, зроблено вже багато. Але до нової якості – ще далеко. На цьому шляху немає часу для зупинок. І ця виставка – лише проміжний результат постійного руху до набуття нових сил і спроможностей.

 

181009 DE 2


Україні необхідний розвиток технологічної та промислової бази у новому форматі. Пошук, навчання, вирощування фахівців, які будуть відповідати новим вимогам і стандартам. Впровадження нової бізнес-культури. Ринкові перетворення та інтеграція у євроатлантичний простір, антикорупційні заходи. Все це потрібно для того, щоб знайти оптимальні форми та шляхи для швидких і якісних трансформацій. Для отримання результату дійсно нової якості. Колектив Інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, сподівається, що виставка «Зброя та безпека-2018» підтвердить, що всі разом ми рухаємось у вірному напрямку.

 

 

Крім того, Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express видала черговий випуск Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019.

 

Каталог містить інформацію про українські приватні оборонні підприємства, їхню продукцію, а також тактико-технічні та споживчі характеристики зразків продукції, що ними виготовляються.

 

 

Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека» та Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт-XXI», які відбуваються в Україні за участі провідних вітчизняних та міжнародних підприємств, структур та організацій – це завжди яскрава і цікава подія.


Нагадаємо, відвідати XV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та Безпека -2018», ХI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — ХХІ» та ХVII Міжнародну спеціалізовану виставку «Технології Захисту/ПожТех — 2018» можливо з 9 по 12 жовтня 2018 року. Виставки відбуваються в Міжнародному виставковому центрі в Києві (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»).

 

Кожен, хто бажає знати більше про потужний внесок українських приватних оборонних підприємств в обороноздатність України зможе придбати журнали Defense Express, Ukrainian Defense Review, книги серії "Зброя України" та Каталог «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019 (включно з подарунковою версією) за акційною ціною на стенді Інформаційно-консалтингової компанії «Діфенс Експрес» (2 Е23, павільйон 2). 

 

Новина по темі: 9-12 ЖОВТНЯ У КИЄВІ ВІДБУДУТЬСЯ ВИСТАВКИ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018», «АВІАСВІТ — ХХІ» ТА «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ — 2018»

 

181009 DE 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues