WB Group on ArmsSecurity 0На Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018», що позавчора, 9 жовтня ц.р. розпочала роботу у Києві, свою продукцію представила відома польська компанія WB Electronics, що входить до польської групи комппаній WB Group.

 


Варто нагадати, що ця компанія стала першою іноземною компанією, яка у 2014-му році, після початку збройної агресії РФ, почала постачати обладнання для українських збройних сил. Зараз в активі компанії є декілька успішних проектів з українськими оборонними підприємствами.


Першим продуктом WB Group, який потрапив в Україну чотири роки тому були безпілотні системи FlyEye. На сьогодні ці системи дуже інтенсивно експлуатуються в Україні і єдині з закордонних БПЛА стоять на озброєнні ЗСУ. Вони показали себе як якісні та дуже ефективні, під час експлуатації в зоні бойових дій на Донбасі.

 

 

Новина по темі: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВІДБУЛИСЯ АВІАЦІЙНІ ВИПРОБУВАННЯ СУЧАСНИХ ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНОГО ТА БОЙОВОГО БЕЗПІЛОТНИХ КОМПЛЕКСІВ (ВІДЕО)


Варто зазначити, що виробництво БПЛА FlyEye на сьогодні організовано в Україні за ліцензією WB Group на потужностях чернігівського підприємства ПАТ «ЧеЗаРа». Ця ліцензія дозволяє виробляти FlyEye практично автономно в Україні, що повинно повністю задовольнити вимоги ЗСУ в частині безпеки постачань. Нещодавно споживачеві в Україні було передано ще два комплекси FlyEye, і, що дуже важливо відзначити - вони були повністю виготовлені в Україні ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів».

 

181009 WBGROUP 1

Запуск розвідувального безпілотника FlyEye під час випробувань на полігоні ЗСУ

 

Іншою системою WB Group, що зараз вже поставлено в Україну, є розвідувально-ударний комплекс «Сокіл», який також розроблений у співпраці з ПАТ «ЧеЗаРа». Концепція цієї системи розроблена спільно у тому числі та з кінцевим споживачем – Збройними силами України. Дуже велика частина складових комплексу виробляється українськими виробниками: броньована колісна машина («Козак-2» від «Практики»), яка використовується у якості носія системи; боєголовки, які повністю розроблені ПАТ «ЧеЗаРа» за вимогами ЗСУ і відповідно до вимог спільної роботи з системами розробки WB Group; компоненти системи зв'язку та управління, які також виробляються компанією «ЧеЗаРа» за нашою ліцензією.

 

181009 WBGROUP 2


Развідувально-ударний комплекс «Сокіл» вже поставлено в Україну і перші споживачі вже пройшли навчання щодо його практичного застосування. І є оправдана надія, що комплекс покаже себе дуже добре в реальних бойових умовах.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ РОЗВІДУВАЛЬНО-УДАРНИЙ КОМПЛЕКС «СОКІЛ»


Дізнатись більше про продукцію польської приватної групи компаній WB Group можна відвідавши стенд компанії WB Electronics (3-G51). На XV Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018», що з 9 по 12 жовтня 2018 року пройде в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна").

 

 

Публікація по темі: ПЬОТР ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ: МИ ВПЕВНЕНІ В ПОДАЛЬШОМУ УСПІХУ НАШОГО СПІВРОБІТНИЦТВА З УКРАЇНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ!

 

181009 WBGROUP 0

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues