181009 uopУ Києві у Міжнародному виставковому центрі сьогодні, 9 жовтня, розпочала свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018" та ХІ Міжнародний авіакосмічний салону "Авіасвіт–ХХІ".

 

 

ДК "Укроборонпром" на виставці демонструє широкий спектр озброєння, військової техніки а також продукції військового та подвійного призначення.

 

Так, учасники та відвідувачі виставки зможуть побачити нові розробки 51 підприємства, що входять до складу Концерну.

 

Новина по темі: ВИЙШОВ СПЕЦВИПУСК ЖУРНАЛУ DEFENSE EXPRESS ПРИСВЯЧЕНИЙ ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018»

 

На відкритому виставковому майданчику представлені броньована розвідувально-дозорна машина "БРМ-Мангуст" від ДП "Миколаївський бронетанковий завод", БТР-3ДА з бойовим модулем "Штурм-М" БМ-3М (ДП "Київський бронетанковий завод"), модернізовані БТР-70Д та БМП-М1С на базі БРМ-1К (ДП "Житомирський бронетанковий завод"), броньована ремонтно-евакуаційна машина "Лев" (ДП "Львівський бронетанковий завод").

 

181009 uop2

 

Також на виставці експонуються 122-мм реактивна система залпового вогню "Берест" на вітчизняному автомобільному шасі, авіаційні керовані ракети типів Р-27, ракети РС-80КО, 152-мм снаряд ОФ29, керована протитанкова ракета 125 мм "Комбат", керовані артилерійські снаряди з лазерним напівактивним самонаведенням типу "Квітник-Е" та "Карасук". 

 

Публікація по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ОГЛЯД ДОСЯГНЕНЬ ВІТЧИЗНЯНОГО ОПК

 

Серед авіаційних розробок підприємств Концерну – макети військово-транспортного літака Ан-188 та безпілотника від ДП "Антонов", макети вертольотів Мі-8МТВ та Мі-24ПУ1.

 

181009 uop1У рамках виставки також відбудеться низка науково-практичних конференцій та семінарів. Зокрема, пройде Українсько-чеський оборонно-промисловий форум та семінар "Досвід країн НАТО з організації закупівель озброєння та військової техніки, ціноутворення та контроль цін".

 

Зазначимо, що виставка "Зброя та безпека-2018" проводиться у форматі двох основних розділів: озброєння та техніка для армії і правоохоронних органів та зброя для цивільного населення.


Міжнародна виставка триватиме до 12 жовтня.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues