181010 HARSA 1Державне підприємство «Прогрес» представило на виставці «Зброя та Безпека-2018», яка проходить зараз у Столиці, модернізовану версію мобільної РЛС «Харза». Серед її переваг - легкість в управлінні, компактні розміри, автономність, малопомітність та можливість при цьому виявляти наземні та повітряні цілі в радіусі до 30 км.

 

 


Така РЛС здатна виявити маленький БПЛА на відстані 7 км, людину вона може «побачити» з 18 км, а великі об’єкти, такі як автомобіль чи літак на відстані до 30 км. Також комплекс здатен на відстані до 3 км ідентифікувати будь-яку ціль в оптичному діапазоні. При цьому, розробка ДП СЗТФ «Прогрес» може стежити в режимі онлайн за 200 цілями одночасно.

 

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: У КИЄВІ СТАРТУВАЛИ ВИСТАВКА "ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018" ТА АВІАСАЛОН "АВІАСВІТ–ХХІ"

 

Нагадаємо, відвідати XV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародну спеціалізовану виставку «Технології Захисту/ПожТех — 2018» можливо з 9 по 12 жовтня 2018 року. Виставки відбуваються в Міжнародному виставковому центрі в Києві (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»).

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues