RObot laskaЗапорізька компанія «INFOCOM Ltd» представляє безпілотну роботизовану платформу «ЛАСКА 2.0». Розробка здійснена на базі повнопривідної платформи, має бензиновий двигун та запас ходу до 100 км. Захищає пристрій легка композитна броня п’ятого класу захисту. Може використовуватися для патрулювання, розвідки, розмінування, доставлення боєприпасів та евакуації поранених. Розрахована на перевезення до 400 кг корисного навантаження.

 

Основна перевага робота – розроблена інтелектуальна система, яка дозволяє платформі здійснювати місію без сигналу GPS та працювати в умовах ворожих засобів РЕБ. Оператор задає координати місії та згортає систему, після чого робот виконує бойову задачу та повертається назад. Є параметризація турелі: система отримує зону, яку має контролювати чи в якій потрібно вести вогневу підтримку.

 

Публікація по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ОГЛЯД ДОСЯГНЕНЬ ВІТЧИЗНЯНОГО ОПК

 

RObot laska 2

 

Дистанційне управління як платформою, так і туреллю може здійснюватися через інтернет з планшета чи смартфона, що забезпечує керування системою з будь-якої відстані. Є система розпізнавання жестів, а також можливість фізичного з’єднання людини з машиною: спеціальний трос приєднується до ременя; людина відходить, машина відчуває цей рух та під’їжджає ближче. Таким чином машина може використовуватися як прикриття під час виконання небезпечних місій.

 

RObot laska 1

 

Безпілотна роботизована платформа «ЛАСКА 2.0» може бути поставлена на озброєння для посилення взводу з кулеметом чи гранатометом. За наявності трьох та більше одиниць дозволяє побудувати ефективну систему ведення вогню при активній обороні роти чи батальйону.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ТОВ «РАДІОНІКС» ПРЕДСТАВИЛИ МОДЕРНІЗОВАНУ РАДІОЛОКАЦІЙНУ СТАНЦІЮ П-18MR

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі, 9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018",  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону "Авіасвіт–ХХІ" та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018»і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues