ArmorumSolutions 1Компанія «Armorum Solutions» на виставці представила засоби вогневої підтримки та комплекс радіорозвідки «Тінь».

 

Уніфіковані кулеметні та гранатометні станки призначені для кулеметів калібру 12,7 мм, 30 мм, а також для кулемета КПВТ у піхотному та буксирному варіантах. У порівнянні зі штатними приладами ці станки забезпечують високу стабільність та кучність при стрільбі, маневровість (станок з кулеметом та двома коробками стрічок переміщується двома бійцями), а також миттєву готовність відкрити вогонь.

 

Armorum Solutions 3

 

Комплекс радіорозвідки та пеленгації «Тінь» дозволяє виявляти та здійснювати моніторинг роботи цифрових та аналогових радіостанцій супротивника в заданому районі на відстанях до 25 км у діапазоні 30-3000 МГц, а також здійснювати контроль дотримання нашими військами режиму радіомаскування. Розвідувально-пеленгаторний апаратний модуль виконано у вигляді мобільного шасі, яке може бути легко встановлене в різних видах техніки або в приміщенні.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: ТОВ «РАДІОНІКС» ПРЕДСТАВИЛИ МОДЕРНІЗОВАНУ РАДІОЛОКАЦІЙНУ СТАНЦІЮ П-18MR

 

Серед розробок компанії також є мультисенсорна автономна система розвідки, цифрові захищені системи передачі даних та відео для БПЛА, а також система попередження про випромінювання РЛС для БПЛА.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: БЕЗПІЛОТНА РОБОТИЗОВАНА СИСТЕМА «ЛАСКА»

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі сьогодні, 9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2018",  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону "Авіасвіт–ХХІ" та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018»і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

Armorum Solutions 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues