181012 ukroboronprom 0Державне підприємство «Промоборонекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та Міністерство оборони Республіки Молдова у рамках міжнародної оборонної виставки «Зброя та Безпека-2018», що проходить зараз у Столиці, 11 жовтня підписали Меморандум про взаємодію.

 

 

 

Як повідомляє Defense Express, відповідне оголошення було розміщено прес-службою Державного концерну «Укроборонпром».

 

Підписаний Документ передбачає надання сторонами послуг із капітального ремонту та модернізації бронетанкової та авіаційної техніки. Крім того, сторони домовились про можливість постачання української військової техніки Збройним силам Республіки Молдова. Також було наголошено про подальші перспективи співпраці ще у низці напрямків ВТС.

 

Новина по темі: БТР-4МВ1 МОЖУТЬ СТАТИ ОСНОВНИМИ БОЙОВИМИ МАШИНАМИ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ ТАЇЛАНДУ

 

Варто зазначити, що це не перший міжнародний договір підписаний у рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека-2018». Так, 9 жовтня підписано Меморандум між ДК «Укроборонпром» та компанією чеською компанією EXCALIBUR. Його мета – об’єднати зусилля української й чеської сторін з метою розробки, виготовлення та маркетингового просування інноваційної продукції у галузі бронетехніки. Документ передбачає готовність обох сторін спільно здійснювати науково-технічну та дослідно-конструкторську діяльність, спрямовану на створення нових зразків військової техніки та озброєнь.

 

Публікація по темі: ПЬОТР ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ: МИ ВПЕВНЕНІ В ПОДАЛЬШОМУ УСПІХУ НАШОГО СПІВРОБІТНИЦТВА З УКРАЇНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ!

 

Крім того, Державна компанія «Спецтехноекспорт» підписала з турецькою компанією Aselsan Меморандум про організацію спільного виробництва турецьких засобів радіозв’язку в Україні. Налагодження виробництва турецьких систем радіозв’язку в Україні дозволить Міністерству оборони України отримати доступ до найсучасніших технологій у сфері зв’язку.

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі,  9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018»,  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону«Авіасвіт–ХХІ» та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

181012 ukroboronprom 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues