181012 motorsich 0На початку наступного року ПАТ «Мотор Січ» введе в експлуатацію нову лінію з виготовлення та ремонту несних та кермових гвинтів для вертольотів. Про це під час міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2018» повідомив заступник генерального директора компанії Володимир Семенов.

 

 

 


«Запуск нової лінії по виробництву й ремонту несних та кермових гвинтів для вертольотів на потужностях вертолітного заводу ПАТ «Мотор Січ» запланована на I-II квартал 2019 року», - повідомив заступник директора підприємства.

 

Новина по темі: У НАСТУПНОМУ РОЦІ ПОЧНЕ СЕРІЙНО ВИГОТОВЛЯТИСЯ ПЕРШІЙ УКРАЇНСЬКИЙ ВЕРТОЛІТ МСБ-2 «НАДІЯ»


За його словами, нова виробнича лінія для вертолітного заводу «Мотор Січ» була закуплена в США, а вартість обладнання для неї оцінюється в $ 150 млн. Потужності нового виробництва будуть дозволяти збирати до 25-50 комплектів гвинтів на рік, в залежності від потреб.

 

181012 motorsich 1

Експозиція ПАТ «Мотор Січ» на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018»


Як зазначив Володимир Семенов, у 2017 році завод «Мотор Січ» вів у дію новітню виробничу лінію з виробництва редукторів VR-17МС для вертольотів типу Мі-8/17 зі збільшеною до 14 тонн максимальною злітною масою.


«Частина обладнання нової лінії з виробництва редукторів також закуплена за імпортом», - підкреслив він.

 

Новина по темі: ДП «АНТОНОВ» ПОБУДУЄ ДЛЯ АВІАКОМПАНІЇ FANAIR ДВА ЛІТАКИ АН-158


Він також нагадав, що перші роботи по створенню власного вертолітного виробництва українське підприємство розпочало у 2010, а у 2012, у Запоріжжі, було створено власне вертолітне КБ.


«За сім років «Мотор Січ» практично з нуля створила вертолітне виробництво: на нових площах побудований вертолітний завод, оснащений сучасним обладнанням світового рівня», - зазначив заступник директора підприємства.

 

Новина по темі: АТ«МОТОР СІЧ» ПОСТАВИЛО ЗСУ 23 ВЕРТОЛЬОТИ МІ-8 МСБ ТА 10 ВЕРТОЛЬОТІВ МСБ-2


За ці роки, на створення нових потужностей ПАТ було вкладено значні кошти.


«З 2010 року обсяг інвестицій «Мотор Січ» в програму вертолітобудування України оцінюється в близько $ 500 млн», - уточнив Володимир Семенов.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues