181012 SPAITECHБезпілотні авіаційні комплекси компанії «Spaitech» стоять на озброєнні Збройних Сил України та можуть конкурувати з іншими кращими зразками цієї сфери. Серед переваг комплексів – мобільність та швидкість розгортання.

 

Зокрема безпілотник «Sparrow» важить усього 3 кг і може виконувати місію від 45 до 85 хв. Форма «летюче крило» дозволяє реалізувати монолітну конструкцію та забезпечити високу міцність виробу. Оснащений гіростабілізованою камерою та тепловізором. За бажанням може бути оснащений фотокамерою, дозиметрами та іншими датчиками. Корпус виготовлений зі спеціальних композитних матеріалів, що роблять його малопомітним для радарів та тепловізорів. Завдяки габаритам та малошумності безпілотник майже «невидимий» на робочій висоті польоту.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: АНТИДРОНОВА ГВИНТІВКА ВІД «CONUS RESEARCH & MFG COMPANY»

 

181012 SPAITECH 1

181012 SPAITECH 2

 

Безпілотник «Sparrow LE» має планерну аеродинамічну класичну форму, що забезпечує високу тривалість польоту та економічність затрат енергоресурсів під час виконання бойових завдань. На цьому безпілотнику встановлено два рекорди України по тривалості польоту на висоті до 5 км.

 

Новина по темі: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВІДБУЛИСЯ АВІАЦІЙНІ ВИПРОБУВАННЯ СУЧАСНИХ ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНОГО ТА БОЙОВОГО БЕЗПІЛОТНИХ КОМПЛЕКСІВ (ВІДЕО)

 

Нагадаємо, що у Києві у Міжнародному виставковому центрі,  9 жовтня, розпочали свою роботу XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018»,  ХІ Міжнародний авіакосмічний салону «Авіасвіт–ХХІ» та і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» і ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018». Заходи проходитимуть до 12 жовтня ц.р.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: РОЗРОБКИ ВІД КОМПАНІЇ «УКРРАДІОПРОМ»

 

181012 SPAITECH 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues