181017 island 0У Військово-морських силах Збройних Сил України завершується один з етапів підготовки екіпажів патрульних катерів типу «Айленд» (Island) за стандартами НАТО.

 

 

 

Про це розповіли на телерадіостудії МО України «БРИЗ» у своїй програмі «Флот за тиждень», повідомляє Defense Express.


Повідомляється, що військові моряки пройшли мовну підготовку, відпрацювали елементи щодо задачі організації роботи корабля та приготування його до ходових випробувань.

 

Новина по темі: «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» У КІНЦІ 2018 РОКУ ЗАКЛАДЕ ПЕРШИЙ КОРПУС НОВОГО РАКЕТНОГО КАТЕРА ДЛЯ ЗСУ (ФОТО ТА ВІДЕО)


Колективна підготовка здійснювалась за допомогою комп’ютерних симуляторів. Під час навчання враховувались особливості побудови та експлуатації патрульних катерів цього класу.

 


Метою комплексів заходів є навченість особового складу до приймання та експлуатації нових бойових одиниць національного флоту.
Варто нагадати, що 27 вересня цього року Берегова охорона США в присутності Президента України здійснила передачу Україні двох патрульних катерів типу Island на військово-морській базі у Балтиморі.

 

Новина по темі: ПАТРУЛЬНІ КАТЕРИ «АЙЛЕНД» ГОТУЮТЬСЯ ДО ЦЕРЕМОНІЇ ПЕРЕДАЧІ ВМС ЗСУ


Наступним етапом підготовки українських моряків буде підготовка у США, де вони будуть навчатись в американських інструкторів експлуатації та обслуговування патрульних катерів типу Island.

 

Новина по темі: НА ВОДУ СПУЩЕНО ДРУГИЙ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИЙ КАТЕР «КЕНТАВР» ДЛЯ ВМСУ


Загалом підготовка у США має тривати 10 тижнів, після чого катери буде підготовлено до транспортування в Україну, перевезено до Одеси де вони увійдуть до складу ВМС ЗС України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues