181017 bpla 0Державне підприємство «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представило проект стратегічного ударного безпілотного авіаційного комплексу. Новинка у вигляді макету була показана на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2018».

 

 

 

Повідомляється, що такий БПАК здатен вести будь-який вид повітряної розвідки. Окрім того, маючи корисне навантаження близько 1400 кг та 9 точок підвіски, він зможе буди носієм різноманітного ракетно-бомбового озброєння.

 

Новина по темі: ТАКТИЧНИЙ БЕЗПІЛОТНИК PD-1 З НОВИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» (ВІДЕО)


Як розповів директор програм БПАК ДП «Антонов» Микола Воробйов, апарат має розмах крила близько 25 метрів, його довжина становить 13 метрів, висота - 5 метрів, а максимальна злітна маса 6 тонн. Розрахункова висота польоту безпілотника - 12,2 км, а тривалість польоту - 24 години. Корпус та крила стратегічного БПАК будуть зроблені з сучасних композиційних матеріалів.

 


На сьогодні роботи по безпілотнику близькі до стадії ескізного проекту. При державному замовленні чи фінансуванню інвесторів буде потрібно десь півроку для початку робочого проектування. На виготовлення першого льотного зразка та початок льотних випробувань підприємству знадобиться коло 3 років.

 

Новина по темі: У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ 2019 РОКУ «МОТОР СІЧ» ЗАПУСТИТЬ ЛІНІЮ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЛАСНИХ ГВИНТІВ ДЛЯ ВЕРТОЛЬОТІВ


Як уточнив М.Воробйов, згідно з умовами опрацьовуваної кооперації, створення платформи та двигунів забезпечує українська сторона, за постачання частини обладнання відповідає іноземний партнер. На сьогодні з іноземним партнером уже погоджено обладнання для БПАК, уточнив він.

 

181017 bpla 1


Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт–ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: БЕЗПІЛОТНИКИ ВІД КОМПАНІЇ «SPAITECH»

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», ХI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — ХХІ» та ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» проходили у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues