181017 ZSU 0Сьогодні, 17 жовтня, на військовому аеродромі Старокостянтинова, що Хмельниччині, учасники багатонаціонального навчання «Чисте небо – 2018» вшанували пам'ять загиблих пілотів екіпажу Су-27 (бортовий номер 70, серійний - 96310424040), який зазнав катастрофи у Вінницькій області під час виконання навчально-бойового польоту.

 

 

 

Особовий склад як української сторони, так і американської висловили співчуття, а також зазначали, що найкращим вшануванням нашим побратимам – продовжити навчання та виконати завдання, які визначені планом навчань.

 

«Вони здійснили свій останній політ у небо та світла пам'ять про загиблих побратимів назавжди залишиться у наших серцях!»

 

Відео: Військове телебачення


Нагадаємо, прес-центр Командування Повітряних Сил Збройних Сил України раніше повідомив, що у зв’язку з катастрофою, яка сталася із винищувачем Су-27УБ Повітряних Сил Збройних Сил України, заходи, які були сплановані протягом 18-19 жовтня на аеродромах Староконстянтинів та Гавришівка за участю представників засобів масової інформації під час багатонаціонального навчання «Чисте небо – 2018» проводитися не будуть.

 

181017 ZSU 1


Разом з тим було повідомлено, що спільним керівництвом багатонаціонального навчання «Чисте небо – 2018» прийнято рішення про продовження виконання польотних завдань в рамках навчань, які завершаться 19 жовтня цього року.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues