181018 Rekord Hale Namiotowe 0Під час XV Міжнародної спеціалізованої виставки “Зброя та безпека - 2018”, що з 9 по 12 жовтня ц.р. пройшла у Києві на території Міжнародного виставкового центру, польська компанія Rekord Hale Namiotowe представила найпередовіші технології розгортання та організації наметових містечок різного призначення, які використовуються армією США та військами НАТО.

 

Серед десятків експонатів, що були представлені під час виставки, саме павільйон компанії Rekord Hale Namiotowe, офіційним представником якої в Україні виступила українська логістична компанія MLO, привернув особливу увагу відвідувачів та експертів.

 

Зокрема в експозиції компанії було представлено декілька продуктів, що були розміщені під відкритим небом перед будівлею виставкового центру.

 

Уся експозиція компанії Rekord Hale Namiotowe була організована за принципом "матрьошки": намети розміщувалися один в одному.

 

181018 Rekord Hale Namiotowe 1

181018 Rekord Hale Namiotowe 2

Павільйон компанії Rekord Hale Namiotowe на виставці Зброя та Безпека - 2018, офіційним представником якої в Україні виступила українська логістична компанія MLO, привернув особливу увагу відвідувачів та експертів / Фото: Defense Express

 

Основою експозиції став намет типу ангар, що має висоту 8 метрів. Він вміщував у собі три менші намети, що відрізнялись функціональними і технічними характеристиками та наочно представляли сучасні технологічні рішення в сфері організації наметових містечок.

 

Окрім наметів в середині ангару було встановлено змонтовану на 20-футовий морський контейнер польову кухню-трансформер. У контейнері, який в короткий термін може бути розгорнутий на непідготовленому майданчику, вмонтовано кухонне обладнання, необхідне для приготування їжі, зберігання продуктів, миття та дезінфекції посуду. У розгорнутому стані польова кухня здатна забезпечити обслуговування близько 500 осіб одночасно. Польова кухня-трансформер має все необхідне для автономного функціонування і, окрім цього, має можливості підключення до стаціонарних мереж електро-, водопостачання та водовідведення.

 

181018 Rekord Hale Namiotowe 5

181018 Rekord Hale Namiotowe 6

181018 Rekord Hale Namiotowe 7

181018 Rekord Hale Namiotowe 8

Відвідувачів виставки Зброя та Безпека - 2018 вразила обладнана за останнім словом техніки змонтована на 20-футовий морський контейнер польова кухня-трансформер / Фото: Defense Express

 

Також в середині ангару було встановлено два намети для особового складу. Один намет призначений для розміщення відділення з усім майном підрозділу, а другий намет передбачає розміщення взводу. Передові технологічні рішення, що застосовуються при проектуванні наметів, дозволили скоротити час на розгортання намету для взводу до 3-х хвилин.

 

181018 Rekord Hale Namiotowe 4

Передові технологічні рішення, що застосовуються компанією Rekord Hale Namiotowe при проектуванні наметів дозволили скоротити час на розгортання намету для взводу до 3-х хвилин / Фото: Defense Express

 

При створенні наметів та для організації наметових містечок компанія Rekord Hale Namiotowe використовує високоякісні матеріали та комплектуючі від передових європейських виробників. Однією з таких компаній, яка також була представлена на виставці, є французька компанія Serge Ferrari, що є партнером компанії Rekord Hale Namiotowe. Компанія постачає сучасні високоякісні матеріали для наметів, які забезпечують високу зносостійкісь та комфортні умови перебування у середині намету. На виставці можна було на власні очі побачити продукцію французької компанії та оцінити її споживчі якості. Як і у випадку з компанією Rekord Hale Namiotowe, українська логістична компанія MLO також виступила офіційним представником французької компанії Serge Ferrari в Україні.

 

181018 Rekord Hale Namiotowe 9

Партнером компанії Rekord Hale Namiotowe є відомий виробник спеціальних матеріалів - французька компанія Serge Ferrari / Фото: Defense Express

 

Довідка Defense Express:

Польська компанія Rekord Hale Namiotowe спеціалізується на виготовленні та встановленні наметових комплексів різних типів та масштабів. Починаючи з 2002 року, компанія забезпечує різні військові угрупування та контингенти у всьому світі послугами із встановлення наметових комплексів відповідно до потреб замовника. Зокрема, для переважної більшості підрозділів Армії США, що розташовані у Східній Європі у якості відповіді на анексію РФ Криму та агресію на Сході України, наметові містечка розгортала саме польська компанія Rekord Hale Namiotowe. Компанія також є офіційним постачальником НАТО. Крім того, намети компанії Rekord Hale Namiotowe користуються високою повагою і на цивільному ринку Європи.

 

Публікації по темі:

 

ПОЛЬЩА ТА УКРАЇНА МОЖУТЬ ЗНАЧНО ПІДСИЛИТИ ОДНЕ ОДНОГО

 

ПЬОТР ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ: МИ ВПЕВНЕНІ В ПОДАЛЬШОМУ УСПІХУ НАШОГО СПІВРОБІТНИЦТВА З УКРАЇНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ!

 

ВИСТАВКА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» - ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues