181022 plawec 0Під час виставки «Зброя та Безпека-2018», що проходила в столиці України з 9 по 12 жовтня ц.р. на стенді НВК «Техімпекс» вперше був представлений бронетранспортер «Плавець» - спільний проект, що зявився в результаті державно-приватного партнерства ПАТ «Харківський Тракторний Завод», ДК «Укроборонпром» (ДК «Укрспецекспорт») та ТОВ «НВК «Техімпекс». 

 

 

Новий гусеничний плаваючий БТР «Плавець», розроблений на базі багатоцільового гусеничного шасі МТ-ЛБу. Він має екіпаж з 3-х осіб та може перевозити до 14 десантників, для спішування яких може використовуватись відкидна апарель в задній частині машини (в одному з варіантів машини).

 

Корпус машини забезпечує балістичний захист екіпажу та десанту на рівні 2 за STANAG-4569, а також протимінний захист рівня 2b за STANAG-4569 (витримує підрив під днищем заряду до 6 кг вибухових речовин у тротиловому еквіваленті).

 

181022 plawec 3

 

БТР «Плавець» може використовуватись для озброєння механізованих підрозділів, що діють у важкопрохідних місцевостях з великою кількістю водних перешкод, зокрема і для  транспортування по воді морських піхотинців. В машині помітні певні зміни в конфігурації десантного відсіку та корпусу. Зокрема було змінено лобову частину корпусу. Вона має більший нахил, що покращує морехідні якості бронетранспортера. Крім того, на «Плавець» були встановлені два потужні водомети, що дозволяють розвивати на плаву швидкість до 10,5 км/год.

 


БТР оснащується дизельним двигуном потужністю 350-460 к.с. та механічною коробкою передач. БТР «Плавець» був представлений з встановленим на ньому сучасним бойовим модулем «Спис», що забезпечує машині досить велику вогневу міць та здатність протидіяти броньованим цілям від легкоброньованих і до танків.

 

181022 plawec 4

Встановлений на БТР  «Плавець»  бойовий модуль «Спис» забезпечував би високу огньову міць та точність стрільби в будь-яких умовах бойової обстановки, просте і зрозуміле на інтуїтивному рівні управління, надійність та безвідмовність

 

Новина по темі: БОЙОВИЙ МОДУЛЬ «СПИС» ВІД «ТЕХІМПЕКС» СУТТЄВО ПІДСИЛИТЬ «БРОНЮ»

 

181022 plawec 5

 

181022 plawec 1

Задня частина та десантний відсік БТРа «Плавець». Виставка «Зброя та Безпека-2018».

 

БТР «Плавець» може також використовуватись у якості основи для цілого сімейства бойових броньованих машин. База машини придатна для встановлення башти 122 мм 2С1, комплексу 1В12, 120 мм автоматичного міномет та інших озброєнь. Крім того на базі БТР «Плавець» може бути створено машини вогневої підтримки, управління, зв'язку, медично-евакуаційну, ремонтно-евакуаційну, РХБ захисту, інженерного забезпечення та ін.


Варто зазначити, що подібні машини мають попит в окремих країнах, з великими морськими кордонами, які не можуть дозолити собі купити дорогі західні бронемашини. Так, у 2006-2007 роках Україна продала близько 30 подібних за параметрами МТ-ЛБМШ, оснащених бойовими модулями «Шквал» з 30 мм гарматою, М'янмі.

 

181022 plawec 2

Модернізовані броньовані тягачі МТ-ЛБМШ армії М'янми (з) www.demowaiyan.co.cc

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

181022 plawec 6

Гусеничний БТР  «Плавець» (праворуч) та  колісний БТР «Варан» на стенді  ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС» на виставці «Зброя та Безпека -2018»

 

Новина по темі: НВК «ТЕХІМПЕКС» ПРЕДСТАВИЛА БТР «ВАРАН» З БОЙОВИМ МОДУЛЕМ «СПИС»

 

В цьому році «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС», що є членом ГС "ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКАРЇНИ" і однією з провідних українських приватних оборонних компаній, виступила Партнером Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019, презентація якого відбулась під час XV Спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека -2018», що з 09 по 12 жовтня ц.р. пройшла в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

 

Новина по темі: ВИЙШОВ НОВИЙ ВИПУСК КАТАЛОГУ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018-2019

 

181008 directory 2018 2019

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues