181022 laska 0Компанія «Інфоком Лтд» показала на недавній виставці «Зброя та Безпека-2018» дві свої інновації з області безпілотних технологій - роботизовану платформу «Ласка 2.0», та автоматичну роботизовану турель «Страж».

 

 


За словами розробників, основною перевагою розроблених ними комплексів, є їх автономність. Як «Ласка», так і «Страж» можуть бути запрограмовані на виконання певних завдань, які зможуть виконувати самостійно, без участі людини.

 

Новина по темі: НОВІТНІЙ УКРАЇНСЬКИЙ КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА «НОТА» (ВІДЕО)

 

Так, для роботизованої платформи оператором можуть задаватися параметри руху, маршрут та дії на ньому, а також радіус дії зброї та обмеження для її застосування. Після цього, озброєна платформа відправляється виконувати поставлене завдання. При цьому вона не потребує контролю оператора й здатна працювати в умовах протидії РЕБ та самостійно повернутися на базу.

 

 

Дистанційне управління як платформою, так і туреллю, при потребі, може здійснюватися через інтернет з планшета чи смартфона, що забезпечує керування системою з будь-якої відстані. Є система розпізнавання жестів, а також можливість фізичного з’єднання людини з машиною: спеціальний трос приєднується до ременя; людина відходить, машина відчуває цей рух та під’їжджає ближче. Таким чином машина може використовуватися як прикриття під час виконання небезпечних місій.

 

181022 laska 1


Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018: МОДЕРНЗОВАНА «ПІРАНЬЯ»


Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues