181023 polonez 0Під час міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2018», що пройшла у Києві з 9 по 12 жовтня цього року, ПрАТ «ХК «Укрспецтехніка» вперше представила свою нову розробку – багатофункціональний мобільний комплекс боротьби з безпілотними літальними апаратами «Полонез».

 

 

 


Він здатен вирішувати комплексні завдання з виявлення безпілотників, їх ідентифікації, постановку перешкод каналів управління, телеметрії та навігації. Також «Полонез» може передавати інформацію про виявлені БПЛА, через командний центр, іншим службам, зокрема для використання проти цілі відповідних засобів вогневого ураження. Саме комплексність і невеликі габарити є основними перевагами цього комплексу.

 


Як зазначили представники ПрАТ «ХК «Укрспецтехніка», однією з причин високих показників ефективності нової системи, полягає в створенні для нього унікального спеціалізованого програмного продукту власної розробки. Тут у розробників з компанії є досить чималий досвід. Саме вони розробили (або брали вагому участь у створенні) велику кількость мобільних РЛС, таких як: «Малахіт», П-19МУ, «Лис» та «Борсук», а також мобільний комплекс наземної розвідки та РЕБ «ДЖЕБ». Крім того, компанія розробила переносний комплекс РЕБ «Анклав» та антидронову гвинтівку Anti-UAV gan.

 

181023 polonez 2

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: НОВІТНІЙ УКРАЇНСЬКИЙ КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА «НОТА» (ВІДЕО)

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

 

181023 polonez 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues