181023 praktikaBTR69 0Київська компанія «Практика» продемонструвала на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека-2018», що проходила з 9 по 12 жовтня цього року, глибоку модернізацію БТР-60. Новий концепт був представлений у версії санітарного броньованого транспорту.

 

 

 

 

В санітарній машині «Практики», від власне БТР-60, залишилася лише нижня частина, підвіска, колісна формула 8х8 та окремі елементи трансмісії. На модернізованому БТР встановлений сучасний дизельний двигун з економічним розходом пального. При цьому, він розташований у передній частині машини, що дозволило зробити великий та зручний десантний відсік з кормовою апареллю.

 

 

На бронетранспортері було суттєво посилено кулезахист бронекорпусу та заново відпрацьовані елементи протимінного захисту. Також БТР оснащений сучасними системами кондиціонування та опалення, що дозволяє підтримувати комфортні умови для екіпажу та поранених чи десанту (в версії лінійного БТР).

 

181023 praktikaBTR69 1

 

Представники НВО «Практика» повідомили, що будуть розроблені й інші варіанти машин на цій платформі. Наприклад, лінійний, який оснастять бойовим модулем «Штурм».

 

Новина по темі: СПЕЦІАЛЬНИЙ БРОНЬОВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПІРОТЕХНІЧНИХ КОМАНД «КОЗАК–5ПМЛ» ВІД НВО «ПРАКТИКА». ВІДЕО

 

«Зараз завершується попередні заводські випробування цієї моделі. І найближчим часом ми представимо її на визначальні відомчі випробування на підтвердження заявлених характеристик в першому виконанні (санітарному), а після цього й в виконанні лінійної бойової машини», - пояснив заступник генерального директора компанії «Практика» Віктор Кривий.

 

181023 praktikaBTR69 3

 

Саме ці два варіанти планується зробити основними для оновленого БТР. Проте розглядаються й інші види модернізацій.

 

Новина по темі: У КИЄВІ ПОКАЗАЛИ ГУСЕНИЧНИЙ ПЛАВАЮЧИЙ БТР «ПЛАВЕЦЬ» (ВІДЕО)

 

«Можна використовувати і варіант з відкритим верхом, використовувати мінометну установку. Такий варіант в нас також на «Практиці» відпрацьовано. Залишається одне – підтвердити заявлені характеристики, що ми намірені зробити найближчим часом», - підкреслив Віктор Кривий.

 

181023 praktikaBTR69 2

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новина по темі: НВК «ТЕХІМПЕКС» ПРЕДСТАВИЛА БТР «ВАРАН» З БОЙОВИМ МОДУЛЕМ «СПИС»

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues