181024 warta 0Конструкторське-виробниче підприємство «Українська бронетехніка», під час міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2018», що пройшла з 9 по 12 жовтня у Києві, представило свій модернізований MRAP (від англ. mine resistant ambush protected) спеціалізований бронеавтомобіль (СБА) «Варта».

 

 

 

Це вже восьма модернізація СБА «Варта». Машина отримала новий, більш потужний мотор, який дозволяє при мінімальному використанні палива отримати максимальну потужність та швидкість.

 

Новина по темі: У КИЄВІ ПОКАЗАЛИ ГУСЕНИЧНИЙ ПЛАВАЮЧИЙ БТР «ПЛАВЕЦЬ» (ВІДЕО)


Варто зазначити, що спеціалізований бронеавтомобіль створений щоб захистити бійців при раптовій атаці чи підриві на міні. Він має автоматичну систему пожежогасіння, яка активується вже за 3 мілісекунди після попадання вогню у кабіну, що значно підвищує шанси виживання екіпажу.

 

 

Крім того, «Варта» має досить велику живучість, у порівнянні з аналогами. Окрім стандартного бронезахисту від куль та мін, вона має броньований капот із захистом двигуна та систему централізованої підкачки коліс з пулестійкими вставками RunFlat System. Що підвищує шанси самостійної евакуації СБА з поля бою, навіть при значних пошкодженнях.

 

181024 warta 2


«Варта» в базовій комплектації здатна перевозити до 10 чоловік (2 члени екіпажу та 8 десантників) та до 2 тонн вантажу. Крім того, на її базі створено декілька модифікацій – медичну (може перевозити до 12 сидячих чи 4 лежачих поранених), стрілкову (озброюється кулеметами 7,62, 12,7 та 14,5 мм) та протитанкову (озброюється ПТРК).

 

181024 warta 1


Нагадаємо, ця машина, створена вітчизняним КВП «Українська бронетехніка», стоїть на озброєнні НГУ та ЗСУ й брала участь у бойових діях на Сході України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues